Jump to content
Sign in to follow this  
naghis

Ultimul Sx Din 2007

Recommended Posts

Bravo!!! Ai ceva care atesta ca este ultima masina din serie ,ar fi o chestie tare ! Cate s-au fabricat ?

Felicitari inca o data pt achizitie !!! :thumbl:

Share this post


Link to post

Sa te poarte fara probleme! Faina culoare, e a 2a Nubira alba pe care-o vad, ii sta foarte bine! :) >-

Share this post


Link to post

fain da albul cu culoarea interiorului!

multi km fara probleme!

Share this post


Link to post

Sa te plimbi cu ea sanatos sute de mii de km fara probleme. Stai linistit ca toti avem masini "pe moarte" dar bag mana in foc ca o sa mancam pensia mai mult decat loganistii

Share this post


Link to post

Felicitari>NAGHIS<,bine ai venit printre noi.Cat mai multi km.

Share this post


Link to post

Sa ai bafta de cat mai multi kkm cu ea fara probleme!

Mai sunt altii cu "dambla" pe Daewoo, uite-te doar pe forum si te lamuresti... Un coleg de servici a vrut neaparat sa-si ia la "rabla" un Cielo cu GPL si l-a luat ca tine pe ultimul, cu pile la dealer, restul erau "rezervate" intern. In afara de chestiile stiute de finisare mai slaba la actualele modele, n-are nici cea mai mica problema. Nubira II din cate am vazut eu are finisaje mai bune decat Cielo.

La culoarea asta i-ar sta numai bine niste folie pe geamuri. Dar fara sa-i pui si negreala d-aia pe blocurile optice din spate ... :-&

Share this post


Link to post

haha, la nubira2 nu stiu ce e aia ulei pe maini... stai fara griji cativa ani buni :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...