Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

emo =)) post-3313-1211891495_thumb.jpg

 

 

 

e de la noi ?post-3313-1211892293_thumb.jpg

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post
emo ...

 

 

... by sumo...

Edited by ZeNeSeu

Share this post


Link to post
Cand o sa vada cu ce printesa i-am facut lipeala.. =))

Asta deja e sadism in toata regula :-&

Share this post


Link to post

Au esuat balenele?! Am vrut sa-i las un comment, da' vad ca tre' sa am cont. Hell, no! Nu-mi fac cont acolo nici batut.

Share this post


Link to post

Colegul meu se poate ascunde lejer in spatele aleia, e de 3 ori mai subtire. :P

Share this post


Link to post

Inseamna ca eu ma "pierd" printre ea... Dumnezeule (nu tu, Laure :D )- e imensa fatuca!

Share this post


Link to post

Si cand te gandesti ca asta e calificata de apelativul " odioasa" mai degraba decat de "imensa" .

Sunt altele muuuuult mai imense pe astfel de situri .

Share this post


Link to post

Mass interesant : Esti manelist ? Nu esti in stare sa legi 2 cuvinte ? Idolul tau este un tip cu 2 clase ? Te-ai saturat de titlul de maimuta ? Iti cumperi numai tzoale Dulce & Garbana si adidasi Nike din bazar ? Esti mai prost decat prevede legea ? Dansezi ca un babuin cand vede banane ? Nu rata ocazia si toarna-ti benzina in cap ... de restul ne ocupam noi... Pt toti cei care sustin campania antimanele da-l mai departe...se potriveste de minune!

Share this post


Link to post

=))

 

Tata Motors ar vrea sa puna un airbag de numai 10 dolari pe cea mai ieftina masina din lume

de Vlad Barza HotNews.ro

 

Indienii de la Tata Motors au cerut companiei Autoliv, cel mai mare producator de airbag-uri din lume, sa le faca airbag-uri de doar 10 dolari, pentru a le monta pe masina Nano, care va fi lansata in acest an si ar trebui sa coste 2.500 de dolari, scrie site-ul www.autoindia.com. Cererea este iesita din comun pentru ca cele mai ieftine airbag-uri costa in prezent 150 de dolari.

 

Tata Nano va avea probabil in variantele de top doua airbag-uri frontale, aer conditionat, sistem audio si jante din aliaj, in timp ce varianta de baza va fi "cheala".

 

Pentru a produce o masina atat de ieftina, indienii au cerut si altor furnizori, cum ar fi Bosch si Honeywell Turbo India, sa le dea solutii extrem de ieftine si simple.

 

Maruti 800, rivalul Nano pe piata indiana, masina produsa de Suzuki si vanduta cu circa 5.000 de dolari, nu are nici un airbag.

 

Tata Motors nu-si va putea vinde masina pe piete mai dezvoltate daca nu va pune si airbag-uri pe ea. Compania suedeza Autoliv, care are fabrica si in Romania, este cel mai mare producator mondial de airbag-uri. Indienii asteapta de la scandinavi o solutie simpla si ieftina si spera ca AutoIiv va fi motivata de volumele mari de productie anuntate de Tata Motors.

 

Indienii au spus ca ar putea aduce Nano si in Europa peste patru ani, insa au spus ca vor face acest lucru numai daca masina va reusi sa obtina patru stele la testele de siguranta EuroNCAP, lucru ce pare irealizabil, mai ales ca in Europa sunt destule modele, inclusiv Logan, care nu au atins patru stele.

 

In orice caz, un Nano cu patru stele la teste ar costa cu mult peste nivelul promis in India.

Share this post


Link to post
din motive pe care n-are rost sa le scriu aici , am nevoie sa alimentez de la masina 2 instalatii de brad cu 100 de leduri :D

In premiera pe acest forum a aparut primul Cielo brad de craciun :D .

Edited by nonel

Share this post


Link to post

Share this post


Link to post
Indienii de la Tata Motors au cerut companiei Autoliv, cel mai mare producator de airbag-uri din lume, sa le faca airbag-uri de doar 10 dolari, pentru a le monta pe masina Nano, care va fi lansata in acest an si ar trebui sa coste 2.500 de dolari, scrie site-ul www.autoindia.com. Cererea este iesita din comun pentru ca cele mai ieftine airbag-uri costa in prezent 150 de dolari.

 

Vreau sa pun si eu la dacie airbage dintr-astea la 10 parai. :)

 

In combinatie cu 2 sisteme de AC la 50 ron bucata, sa-mi fac bizonica. :P

Share this post


Link to post

Scaun pentru copii...

post-1251-1212043392_thumb.jpg

Share this post


Link to post

:-? Care este treaba cu acest scaun?

 

 

L.E. Cred ca m-am prins :D

Edited by CristiP

Share this post


Link to post

Eu nu! :grumpy:

Share this post


Link to post

Pai asta am vazut, dar nu toate scaunele de copii au sustinere laterala? :-?

Share this post


Link to post

Bre, cine e Ceausescu care mi-a sters postul? Huo cenzura!!! Incotro se indreapta lumea asta in care traim? Oare nu mai exista nimic sfant? Oare acum e sfarsitul?

Share this post


Link to post
Scaun pentru copii...

 

Oare pentru marca lui a fost postat... #-o

Share this post


Link to post

Bre, scrie Onania pe scaun, ce sustinere laterala filosofati voi? =))

 

Bre, cine e Ceausescu care mi-a sters postul? Huo cenzura!!! Incotro se indreapta lumea asta in care traim? Oare nu mai exista nimic sfant? Oare acum e sfarsitul?

Zmeu, daca simti ca termini asa repede nu-ti face probleme, ramanem noi, aia mai rezistenti, sa continuam :P

Share this post


Link to post
Bre, scrie Onania ...

 

Cine stie, chiar ca stie :) )

Edited by ZeNeSeu

Share this post


Link to post

Ce sa stie? Cetire? Daaaa, sunt mare maestru :P

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...