Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Măi băieţi, e groasă, rău de tot! Habar n-aveam că zburăm în juru' Pământului, zi de zi, ceas de ceas!... :)

post-1825-1209551901_thumb.jpg

Share this post


Link to post

E doar una din dovezile ca stirile alora sunt traduceri de 2 lei de pe la altii. Demna de cronica carcotasilor,

Share this post


Link to post
Si tu cum ai vazut ca nu plecasera? :scarpin:

 

Pai eu am oprit in capatul dealului si a durat peste 1 minut pana a trecut urmatoare masina .

Share this post


Link to post

Bietul Matiz... Inclin sa cred ca e varianta '99-2000 (stergator pe spate). Saracul, in asa hal n-am mai vazut buburuza. Imi pare rau ca nu m-am uitat sa vad cat indica bietul kilometraj...

post-75-1209663758_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Bietul Matiz... Inclin sa cred ca e varianta '99-2000 (stergator pe spate). Saracul, in asa hal n-am mai vazut buburuza. Imi pare rau ca nu m-am uitat sa vad cat indica bietul kilometraj...

 

50k maxim, masina de doctor :mrgreen:

Share this post


Link to post

50k... pe an, nu?! =))

Share this post


Link to post

Pe pacient :P

Share this post


Link to post

Am primit urmatorul mesaj pe alt forum monomarca pe care mai sunt inregistrat.

HRISTOS A INVIAT !

 

Stimate domn ,

 

Va solicit suportul informational pentru un Fiat Uno (gaz-metan) . In acest context, va rog sa-mi comunicati detalii pentru urmatoarele probleme de tuning :

1.) Recomandati-mi ce faruri Angel Eyes si stopuri FK-A. se potrivesc in locul celor clasice (nu cunosc dimensiunea exacta, dar sunt patratoase), fara a modifica caroseria ;

2.) Ce ceasuri indicatoare de bord se potrivesc in locul celor existente ;

3.) Detaliati-mi cele mai dese probleme tehnice ale motorului montat pe Uno ;

4.) Daca aveti si daca doriti, va rog sa-mi trimiteti o copie a Cartii Tehnice (RO), planse cu schite/dimensiuni/denumirea pieselor de schimb (tip,serie,cod) a autoturismului Fiat Uno . Mentionez ca nu am reusit sa iau manualul de pe forum !

Astept opinia dvs. DOAR pe adresa comunitatea_europeana@yahoo.com .

Va multumesc pentru intelegere si colaborare .

 

Cu stima,

Florin

 

Va rog frumos sa ma ajutati. Ce ii raspund omului?

Share this post


Link to post

Comporta-te civilizat si da-i toate detaliile, inclusiv seria si nr cardului de salar/credit (sau ce mai ai), impreuna cu codul PIN si parola de identificare. Ajuta omul, nu-l lasa cu ochii-n soare. daca a vorbit atat de frumos cu tine, merita o sansa, nu?

Share this post


Link to post
... Ce ii raspund omului?

Intreaba-l intai: cate ochiuri are aragazul lui ?

Share this post


Link to post

http://www.chevrolet.ro/aveo-5usi/aveo-5us...um-preturi.html - preturile economicului si accesibilului... WTF!!!! Preţuri în Euro cu TVA 11.290 ? - Astia is normali?! Asa de mult costa acum un Aveo 5 usi full? Sigur nu e cu automata si cine stie ce alte prostii?!

full = adica toate dotarile pt modelul respectiv

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post
Intreaba-l intai: cate ochiuri are aragazul lui ?

Pai tinand cont de model nu poate avea decat unul.

Share this post


Link to post

Ultimul tip de artă urbană:

post-3777-1209831299_thumb.jpg

Ţâşnitoarea cântătoare din mijlocul lacului...

Pe ploaie.

Cu leduri.

Share this post


Link to post
http://www.chevrolet.ro/aveo-5usi/aveo-5us...um-preturi.html - preturile economicului si accesibilului... WTF!!!! Preţuri în Euro cu TVA 11.290 ? - Astia is normali?! Asa de mult costa acum un Aveo 5 usi full? Sigur nu e cu automata si cine stie ce alte prostii?!

full = adica toate dotarile pt modelul respectiv

Luciane, asta e pretul de lista. CUm la 4dr Platinum + vopsea ajunge la ~12.200 (pret de lista) nu mi se pare exagerat pretul...

Aaa...ca acum are discount 1750E e alta poveste, si asta o sa aiba.

Probabil sa-i dea 500E de "inceput de generatie" ca la 4dr... :D

 

 

L.E. pretul e ~10.300...in promotie...la modelul vechi (am crezut ca te-ai referit la cel nou)

post-5518-1209832110_thumb.png

Share this post


Link to post

Un filmuletz cu un membru de la noi de pe forum :) )

 

Share this post


Link to post

Uitat-va pana la sfarsit...

Share this post


Link to post
Uitat-va pana la sfarsit...

 

Asta e ca bruneta aia de cade sifonierul peste ea =))

Share this post


Link to post

Am atasat o poza cu primarul Galatiului =))

post-1682-1209886054_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Orice primar al galatiului va fi intotdeauna, da intotdeauna, pesedist.

Oricum, mai bine asta decat un presedinte de club de fotbal sau cel care a fost ani de zile inaintea lui.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Politica la tv:

post-4428-1209895107_thumb.jpg

 

Distractie la locul de munca(?):

Share this post


Link to post

Vand blod elf hunter lvl70 ,2000 atack power pe mm, 10600 hp, 7000 mana 31% crit chanse,7500 armura,are 2 tier 4 headu si pantalonii,hands de s3,chest s1,head de s2,belt de vindicator,bracers de vindicator,boots general,neck choker on invite,wolfslayer sniper (gunu),axe de la vengefull,

Caracteru are epic fly, o colectie daca e sa spun asa -netherwing dragon, netherray,si whilvern de la horde, caracteru mai are si 700 gold, si de asemenea este in guilda foarte buna de pve care fac vashj si kael,

Ma intereseaza un schimb cu un druid (hoarda daca se poate), cu 1600 healing sau mail mult , neaparat sa aiba gear de pve si epic fly , Sau cu un mag cu 1600 spell dmg si epic fly

De asemenea are urmatoarele profesii :mining 375 si jewlcrafting 225

Pret: 700RON“

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...