Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

http://www.bloombiz.ro/article--IT%26C-New...ca--525982.html

 

RTC Holding a lansat in Romania un dispozitiv UVPC (Ultra Value Personal Computer), care ofera aceleasi avanataje cu ale unui computer obisnuit, dar are dimensiuni mult mai mici, si care va putea fi comercializat la pretul de 300 euro, au anuntat joi, reprezentantii companiei, intr-o conferinta de presa.

...

UVPC-ul poate fi conectat la orice tip de monitor si la televizor si permite accesul la Internet. O platforma UVPC pentru noul sistem de operare Microsoft, Windows Vista, este in curs de dezvoltare, potrivit afirmatiilor Marilenei Ionascu, Microsoft OEM Bussines Manager.

Solutia lansata ruleaza 500 de megawati, are patru intrari USB, procesor AMD Geode, memoria de 256 Ram, upgradabil, pana la un giga si accelerator grafic A.I. Consuma 3,5 wati, iar procesorul 0,9 wati.

...

Aceasta solutie poate rula aplicatii precum Encarta, Suita Express Visual C#, Visual Basic, Web Developer, SQL, precum si aplicatii de productivitate din sistemul Office 2007.

Share this post


Link to post
RTC Holding a lansat in Romania un dispozitiv UVPC (Ultra Value Personal Computer), care ofera aceleasi avanataje cu ale unui computer obisnuit, dar are dimensiuni mult mai mici, si care va putea fi comercializat la pretul de 300 euro, au anuntat joi, reprezentantii companiei, intr-o conferinta de presa.

...

 

 

RTC Holding, in colaborare cu Microsoft si AMD, vor lansa pe piata romaneasca un minicomputer de 150 de euro, denumit UVPC (ultra value PC), care se adreseaza atat tinerilor, carora le ofera programe educationale, dar si marilor companii, au anuntat reprezentantii celor trei companii...SURSA

 

Tot ala e da mai ieftin? :mrgreen: :rolleyes:

Share this post


Link to post

In padurea cu alune, /Aveau casa trei pitici, /Vine pupaza si spune: "Simptomatic, idiosincrazia dilematica isi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala, capsuland filonul crepuscular sincretic si aluziv metempsihotic al transmigratiei alchimice inspre circumvolutiunile interioare ale epocii istorice care tind sa formeze adevarate supape paleontologice inspre propensiunea paradigmelor de orientare paseista. Parerea mea!" :drinkers:

Share this post


Link to post

:scarpin: de la cavou? :D

Share this post


Link to post
Un looser cu BMW contra la cel putin 500 CP si vreo 600nm!! L-)

 

Usor cu looserii, avem printre noi actuali si viitori stimabili posesori de BMW.

 

Pai sa nu fie cu suparare,e ca si cum m-as intrece eu la 80CP cu Honda S 2000 v-tec!

:) >-

Aia cred ca erau taximetristi ... ca aveau statie si vorbeau cam manelistic oricum :) au primit o lectie gratuita ! :mrgreen:

Share this post


Link to post

Taximetristi cu seria 5? De maine m-apuc!

Share this post


Link to post

Tipic...

La primele două chiar n-am înţeles care e poanta. Dar mă rog... cam atât poate...

post-3777-1179116402_thumb.jpg

Oricum, avem soluţia:

post-3777-1179116453_thumb.jpg

Semnele sunt clare:

post-3777-1179116437_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Tu faci caterinca de aia ce au casa respectiva?

Share this post


Link to post

Eu imi imaginez un tsunami :D

Share this post


Link to post

Eu stiu ce nu inteleg: daca au geamuri atat de mari unde sunt caloriferele si unde citesc astia repartitoarele?

Share this post


Link to post

Ce se intampla...colega???? http://video.bihon.ro/members.alinablaga/3...wmv/viewer.html :) )

 

 

Sigur asa se fac pantofii??? http://video.bihon.ro/viewed/today/members...wmv/viewer.html

 

Cred ca am sa imi spal si eu masina aici... http://video.bihon.ro/viewed/today/members...wmv/viewer.html

Edited by BH ZNS

Share this post


Link to post
E uite ca mie imi da mana sa contrazic. Ileana, cel mai sexy membru??? :shock:

Xenna, cel mai bun driver, cand nu stie sa piarda o banala liniuta cu tot cu startul ciupit? Plus ca pierde puncte valoroase la proba de indemanare-evitarea cratelor de pe carosabil!

Asa, si eu is cel mai betivan da? Se pare ca 3-4 beri intr-o seara petrecuta in oras reprezinta o cantitate industriala pt unii :|

 

3. Cel mai indoctrinat membru - Eu

16. Cel mai sexy membru(a) - Eu, Xenna

17. Cel mai bun driver - Eu, stil sportiv (exemplificarea la intalnirea nationala)

18. Cel mai de baza membru: Eu (pe partea clasica, a se citi Ticozauri, tin pe aceasta cale sa multumesc atat multora membri care au avut incredere sa ma lase sa le surubaresc masina cat si celor care m-au pomenit pt tot ce am facut bun si util pe acest forum si pe trotuare/prin curti, a fost si este o experienta deosebita pt mine!)

Trebuia sa mentionezi si care personalitate a ta ce premiu merita =))

Share this post


Link to post

Sebian, eram aproape sigur ca vei comenta iar :|

M-ai jignit gratuit, n-am fost schizofrenic vreodata si la cum arat la cei 30 de ani ai mei tu nu vei apuca sa ma vezi cu vreo problema mentala. Daca tu ca barbat nu poti fi cel mai bun la mai multe odata, accepta te rog ca altii pot :P

M-am saturat de tachinarile acestea inutile, si sa ma lupt singur cu un pluton intreg. Nu-mi mai tot sariti pe cap ca nu ajungem nicaieri ci respectati parerea mea, care este.

Share this post


Link to post
Tu faci caterinca de aia ce au casa respectiva?

 

Uitasem sa bag comentul " daca ii iei pe respectivii si ii pui intr-un apartament din ...Militari , o sa se considere la puscarie. Saracii oameni, inadaptati !

Share this post


Link to post
M-ai jignit gratuit, n-am fost schizofrenic vreodata

hmmm, eu n-am zis nimic de schizofrenie, dar daca tot ai adus vorba... :mrgreen:

M-am saturat de tachinarile acestea inutile, si sa ma lupt singur cu un pluton intreg.

imi cer scuze, intr-adevar, e vorba de paranoia, nu de schizofrenie. =)) mai cunosc pe cineva, persoana cunoscuta, care are impresia ca are o misiune de la al de sus, sa stirpeasca diavolii...luptatorul luminii parca isi zice :-?

Daca tu ca barbat nu poti fi cel mai bun la mai multe odata, accepta te rog ca altii pot

Tati, vezi ca ai probleme cu esapamentul, iti baga gaze in habitaclu si ai reactii "creepy" :mrgreen:

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Daca esti diletant in domeniul dilimache mai bine nu mai emite pareri ca te faci de ras. Ma doare la basca de pluton. N-ai tu treaba cu esapamentul meu, si mai termina odata cu vorbitul in necunostinta de cauza ca eu "nu stiu multe" > :)

Edited by Senna

Share this post


Link to post

tati, imi cer scuze, n-am scris eu, a scris iuzar chestia de mai sus =)) ...stii, cand te vede pe tine, se enerveaza si preia controlul :mrgreen:

 

si mai termina odata cu vorbitul in necunostinta de cauza ca eu "nu stiu multe" > :)

 

tati, nu ameninta ca discutam altfel ;) ...vin cu loganu RS si-ti dau fum =))

post-17-1179555008_thumb.jpg

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Unde's doi, puterea creste, e clar.

Cautati dentist, baietzii?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...