Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Nu era nici o jignire. Era doar o explicatie a ceea ce m-a facut sa cred asa...

Dar, tu o iubesti pentru ca iti place TIE de ea, sau trebuie sa le placa la ALTII cum arata???

 

Si cu asta am incheiat subiectul, am intrat intr-o zona privata care in general nu se discuta asa in public (desi forumul este privat 8-| ) si nu ma simt prea confortabil.

Share this post


Link to post

Ar fi trebuit sa te gandesti la asta inainte sa incepi sa debitezi tot felul de pareri tampite, desi nimeni nici macar nu te-a intrebat de sanatate.

Share this post


Link to post

Dude ca fapt divers, in caz ca ai scuze cu poza deformata trebuia sa iti treaca prin minte ca sunt slabe sansele sa aibe cineva la avatar poze cu necunoscute ... doooh.

Share this post


Link to post

@Satori: Daca ai avea rabdarea sa analizezi cum a inceput totul, a-i putea sa intelegi cum s-a ajuns aici.

Edited by kAos

Share this post


Link to post

Adica la 1,7 m si 50 de kile e grasa o fata?! Maaare e gradina Domnului. Adica nevasta-mea de 1,65 si 55 de kile e grasa?! Daca o puneam la avatar sispunea unul brasoave- mergeam pana la el sa i-o arat in fata. Si vedea el realitatea- il trezeam eu.

Alezz- sotia ta e chiar slaba, are sub greuttatea normala. Deci arata excelent!

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Ce mama :twisted: te mai scuzi atata, tot cauti motive sa para altceva? Lasa-ne, lasa-ne...

Edited by closchkutza

Share this post


Link to post
Adica la 1,7 m si 50 de kile e grasa o fata?! Maaare e gradina Domnului. Adica nevasta-mea de 1,65 si 55 de kile e grasa?! Daca o puneam la avatar sispunea unul brasoave- mergeam pana la el sa i-o arat in fata. Si vedea el realitatea- il trezeam eu.

 

Cat de departe merge demonstratia asta? :mrgreen:

Share this post


Link to post

Sato, sa zicem ca e spusa in treacat... sa zicem.

Share this post


Link to post

Sa zicem, sa zicem ...

Share this post


Link to post
Alezz- sotia ta e chiar slaba, are sub greuttatea normala. Deci arata excelent!

Alezzule, te-ai insurat mah? :) )

  • Like 1

Share this post


Link to post

Ups- scuze, nu stiam... Dar cine stie- poate-poate- o nunta, ceva!

Share this post


Link to post

Adi,lasa ca a zis bine :X .

Share this post


Link to post

Hooopaaaaaaaaaaaaaaa! Casa de piatra!

Share this post


Link to post

:) ) super tare,Lucianeeeeee mai usor cu avantul asta mai mai mai :P

Share this post


Link to post

La dracu, si-a scos Alezz avatarul cu singurul cielo care consuma cat un tico pus pe elevator. =))

Share this post


Link to post

Ei, lasa, trezitul de dimineata si insuratul devreme nu fac rau.

Share this post


Link to post

Ba din contra, ma gandesc ca sunt 2 motive pentru care meritam ziua barbatului =))

Share this post


Link to post
Adi,lasa ca a zis bine :X .
Hooopaaaaaaaaaaaaaaa! Casa de piatra!

:drinkers: vesti bune, care va sa zica :D

Share this post


Link to post
@Satori: Daca ai avea rabdarea sa analizezi cum a inceput totul, a-i putea sa intelegi cum s-a ajuns aici.

 

Pai mai intai a fost lumina... Sau nu era asa?... Ai dreptate, nu am rabdare.

Share this post


Link to post

Acest topic e de caterinca...

Asemanarea personajelor cu cele din topic e fictiune sau pur intamplatoare :tongue: .

Share this post


Link to post

Aha. Adica nu ne permitem tacamul.

Share this post


Link to post
Pai mai intai a fost lumina... Sau nu era asa?... Ai dreptate, nu am rabdare.

Nope, mai intai o fost gaina :) ) ...care probabil ca fiind o gaina lesbiana, a inventat love parade...sau e gay parade? :-?

Edited by Sebian

Share this post


Link to post
Ok, ok... imi cer scuze in public, poftim:

 

Alezz te rog sa ma scuzi ca am spus despre prietena ta de 170 cm/50 kg ca este grasa si are curul mare!!!

 

Dar, foloseste si tu o camera foto care nu deformeaza in halul ala, pe viitor. Mie asa mi s-a parut bondoaca, grasa, si cu fundul mare. Probabil ca e de la resize-ul pozei.

 

Sa fiti iubiti ! :*

Bai omule, ce te **** grija cum arata prietena fiecaruia? Vad ca ai 32 de ani, nevasta-ta cum arata, daca e de varsta asemanatoare? E sex-symbol? Da judecand dupa ce scriii aici, cred ca are pielea cam batucita si are 5 degete.

 

Daca te deranja poza lui, puteai sa-i trimiti PM si sa-i ceri explicatii, nu sa o spui public ca taranu'.

 

A, si cand te plictisesti pe la noi, poti sa te muti linistit aici, sunt sigur ca te vei simti bine.

Share this post


Link to post

@Lache83: tu ai citit de la inceput evolutia discutiei, sau te-ai trezit vorbind ca proasta ?!

Share this post


Link to post

tataie, deja esti magar... :-W

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...