Jump to content
Sign in to follow this  
adostar

Vand Antena Radio Matiz Completa

Recommended Posts

Vand antena radio matiz completa - originala - made in Korea, pret 50 roni.

post-1682-1183907173_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Matizul meu a venit fara antena din fabrica, unde se monteaza antena? trebuie sa dau ceva gauri in tabla sau...?

 

Daca se monteaza usor sunt interesat eu.

 

bafta

Share this post


Link to post

Da trebuie sa dai o gaura in tabla chiar in dreptul plafonierei,dar sa stai linistit pt ca nu intra apa... nici a mea nu a avut antena si i-am aplicat una de dacie... una special pt matiz vine mult mai frumos eu la vremea respectiva nu am gasit si am pus ce am gasit ( de dacia)

Share this post


Link to post

A ta fara cablu la schimb cu o antena de Aveo 5usi, fara cablu + diferenta- vrei?

In caz contrar, ofer 35ron, transport inclus pe a ta. Ca sa iesi mai ieftin, iti pot plati intr-un cont, dupa ce soseste marfa. De seriozitate- nu e problema, baietii stiu ca sunt corect.

Share this post


Link to post
A ta fara cablu la schimb cu o antena de Aveo 5usi, fara cablu + diferenta- vrei?

In caz contrar, ofer 35ron, transport inclus pe a ta. Ca sa iesi mai ieftin, iti pot plati intr-un cont, dupa ce soseste marfa. De seriozitate- nu e problema, baietii stiu ca sunt corect.

 

Imi pare rau dar antena o dau numai completa. Greu am facut rost de ea...

Edited by adostar

Share this post


Link to post

Salutare , din ce vad e c-am vechi topicu asta dar tot o sa imi incerc norocul , nu stie cineva sau nu are de vanzare cineva o antena de genul , sau daca are cineva idee , unde as putea gasi una ??? Multumesc 🙂

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...