Jump to content
Sign in to follow this  
Guest donraulo

TRIST DAR ADEVARAT

Recommended Posts

Guest donraulo

O cunosteam de mult, am trait cu ea, mi-a mancat zilele, banuiam eu ceva, dar n-am stiut pana azi ca-i cea mai mare curva. Un sofer de taxi, baiat destept a vazut-o langa mine si mi-a deschis azi ochii.

Fara jena, de fata cu ea mi-a spus ca si el si colegii lui si o lume intreaga au avut-o.

Nemernica!!!

Curva dracului !!!!!

Se uita la amandoi si ne zambea.

Si eu care-o iubeam si zi de zi, o veneram, o luam cu mine peste tot, o consideram icoana o intretineam faceam orice sa stea cu mine...

Of,Doamne cat am fost de orb!!!!

Pe moment m-am suparat mi-a venit s-o alung, s-o gatui, s-o ucid sa deschid usa masinii sa-i fac vant.

Dar, imediat mi-am dat seama cat de slab sunt si n-am reusit nici macar s-o ating.

A fost suficient doar o privire sa-mi arunce si intrebarea i-am inteles-o :

-Vrei sa ma omori, sa dispar din viata ta?

Bine ca m-am oprit la timp, cum era sa faca asa greseala. Cu cine sa raman, ce m-as face fara ea, cum ar fi zilele mele fara sa stiu ca, totusi e linga mine.

Of Doamne,multumesc ca m-ai oprit la timp, ce greseala era sa fac!!!!!

Iarta-ma pentru gandul necurat!

Sigur ca da, sunt de acord luati-o si voi, regulati-o, trageti-o de cate ori vreti, faceti ce vreti cu ea, numai sa o lasati sa stea si cu mine din cand in cand si va spun de acum ca asa curva cum e am s-o primesc intotdeauna cu bratele deschise, pentru ca nu vreau s-o pierd.

Nu ma intereseza pe unde se duce numai sa vina si sa stea si la mine.

Te iubesc, te odor, te vreau, am sa-ti fiu devotat pe viata numai sa nu ma parasesti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------

 

 

 

-Poftim? Ce-ai zis?

Intraba mai tare ca nu inteleg...

Cum o cheama ???? Vai, dobitoc esti.

Ma minunez degeaba, ,eu sunt altfel?

Credeam ca stii din moment ce si tu stai toata ziua cu ea si-o intretii...

 

Numele ei este:

 

 

 

 

 

:maso: SPERANTA...

 

:cadelnita:

Share this post


Link to post

Frate... :scarpin: ... esti dus rau! :aoleo:

 

No offence!

Share this post


Link to post

www.speranta.ro

 

SPERANTA se afla intre putinele grupuri de muzica crestina care se bucura de apreciere chiar in randul unui segment de public non-evanghelic. Turneele de evanghelizare organizate in Romania i-au adus in atentia a mii de credinciosi romani provenind din bisericile ortodoxe sau catolice. Genul muzical abordat de grup il reprezinta muzica pop, insa exista si piese muzicale ce pastreaza influente desprinse din muzica populara traditionala romaneasca sau din muzica traditionala evreiasca. Datorita activitatii lor muzicale, muzica crestina romaneasca a cunoscut o dezvoltare importanta in ultimii ani. Multi interpreti din cei cunoscuti si apreciati astazi de publicul evanghelic au fost descoperiti si lansati initial de SPERANTA. Si astazi, unul din obiectivele grupului SPERANTA il reprezinta descoperirea de noi talente si formarea unor interpreti de valoare care sa contribuie la dezvoltarea calitativa a muzicii crestine romanesti.

 

Proiecte

 

In atentia grupului SPERANTA se afla deja turneul misionar din 2005. Insa pana atunci, membrii grupului vor participa la o serie de conventii si intalniri crestine, ocazie in care vor promova obiectivele misionare.

 

:leghump: :rastabanana:

Share this post


Link to post
Guest donraulo
Frate...   :scarpin: ... esti dus rau!   :aoleo:  

 

No offence!

 

 

 

 

nu ma supar... ca doar nu am de ce...

 

insa ma intristeaza faptul ca nu cititi printre randuri... si veti constata ca absolut toti am patit si patim treaba asta...

 

chiar daca este un text oarecum deplasat (poate mai bine spus formularea lui) insa substratul lui este absolut real si peritent...

 

'parerea mea

 

si apropo: este preluat de pe www.nebunii.ro

Share this post


Link to post
Guest donraulo

pt a intelege mai bine...

 

voi nu traiti cu SPERANTA? sau nu ati trait niciodata cu speranta?

 

despre aceast speranta este vorba si nu despre orice alta asociere de termeni sau formatii sau orice altceva

Share this post


Link to post

BAI!!! asta e Daewoo Club. Se vorbeste si despre altceva, e normal, dar prea o dati in DIVERSE!!! :roll:

Share this post


Link to post

Da' recunoaste ca... TE OFTICI!!!

 

ta na na na na nam...

 

Bravo donraulo da' cand mi-o mai dai si mie sa i-o mai trag o data???

Share this post


Link to post

Da tie de cand iti vine sa i-o mai tragi odata. De dupa ce ti-ai luat loganul sau dinainte ? :lol:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...