Jump to content
Sign in to follow this  
Alex23

Cielo Executiv Plus

Recommended Posts

Adica tu cand franezi se aprind stopurile de ceata?

 

Burlanu` de hota era un misto fin. Aparent nu ai mirosit poanta... in ciuda nasosului de pa capota.

 

Cum iti dai seama ca starneste admiratia altora? Te dai jos la semafor sa ii intrebi?

Share this post


Link to post
Cu toate cele enumerate de voi masina atrage atentie si starneste admiratia multora!! E o placere s-o conduci, credeti-ma!!

 

Atentie atrag si daciile tunate cu prost gust si starnesc si admiratia copiilor care au jucat prea mult NFS :) Dar din partea unui om cu capul pe umeri cat de cat, te arata cu degetul si rade de tine. Eu nu am treaba cu ce iti faci pe masina, e treaba ta, dar mai bine o lasi cat de simpla poti. Ziceai ca, codita de rechin si alea de la stergatoare erau pe masina de la inceput. Bine, dar nu pot sa si plece la fel de usor cum au ajuns acolo? Stopurile chiar imi plac, daca iti pui si faruri clare, dai jos uratu' de pe capota, o sa vezi ce usor e sa starnesti admiratia multor oameni finuti, nu a unor copii sau dacioti. Pune-i si un eleron deala de 2 cm pe portbagaj (gen m3 parca, audi etc.) si gata. Repet o masina simpla e una frumoasa. Ai o culoare prea frumoasa pe masina ca sa ii tragi viniluri si alte balarii; cel mult un plafon negru. Apropo folia pe geamul de la usa dreapta spate e diferita fata de geamul acela mic, tot din dreapta spate?

Share this post


Link to post

Nea Fane daca nu erai tu sa-mi explici care era treaba cu tipsu nu stiu ce ma faceam!! Cum de ai ghicit ca ma dau jos la semafor??

 

Vor urma si faruri, semnale si proiectoare clare cu toate ca am auzit ca nu sunt de buna calitate si bineinteles Xenon pentru ca Nasosu sa-i orbeasca pe toti!!

Share this post


Link to post

Pana la urma ce ET au jantele?

Edited by cris06

Share this post


Link to post

Daca nu ma insel , sunt jante de 5,5 * 14 cu ET de 42 adica exact alea care le-ai si tu dl. cris06 pe masina. De eleron eu zic ca nu are rost sa-i puna nici unul pentru ca masina are terminatia aia din spatele portbagajului ca un eleron

 

 

PS : si in legatura cu un tuning de bun gust este cel facut de Radu ERD si de Serban_pc cu Cielo-ul acela negru. Sunt singurele Cielo-uri ce m-au impresionat cu adevarat.

Edited by George2005

Share this post


Link to post

Jante 14" 6 J!!

Nu am sa pun nici un eleron pe portbagaj!! In afara de faruri si proiectoare clare, numar patrat pe fata, o finala sport si poate un spoiler sub bara fata masina nu va mai suferi nici un fel de modificari la exterior!!

Edited by Alex23

Share this post


Link to post

Se cam simte lipsa lui Tommy pe aici... :-W

 

Fratioare, masina e super frumoasa, dar te rog eu mult, in numele dragostei de model, da rahatul ala cu nasu` mare jos, te rog eu mult.

Nu mai zic nimic de aripioare de rechin si alte chestii, doar autocolantul ala e dezastru. Altfel, repet, masina e frumoasa.

Share this post


Link to post

masina ta tocmai a aparut pe kitschtuning... din fata poza, evident...

 

pe bune, uratesti o masina care poate arata excelent... pacat...

Share this post


Link to post
Se cam simte lipsa lui Tommy pe aici... :-W

 

Ce sa mai zic .. nu e nimic nou in a-ti tatua pe nas un nas mai mare. Hidos.

Eu am ajuns la concluzia ca a da sfaturi unde nu ai cui e complet inutil.

Share this post


Link to post

Ma bucur totusi ca aparut undeva!! Daca spun 3 insi ca masina este urata si altii 100 ca arata bine, eu pe cine sa cred!!

Masina in primul rand trebuie sa-mi placa mie si apoi celorlalti!!

Rog moderatorii sa inchida acest topic pentru ca am vazut ca aici nu prea ai cu cine discuta, iar felul cum si dispretul cu care sunt tratati unii din noi lasa mult de dorit!!

Probabil ca asta este una din cauzele pentru care multi nu mai posteaza sau se muta pe alte forumuri!!

Share this post


Link to post

Topicul se inchide la solicitarea initiatorului.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...