Jump to content
Sign in to follow this  
emi2009

Fierbator de cafea???

Recommended Posts

am vazut aseara la "aufsburg" in militari, langa mobexpert, filtru de cafea, de fapt 2 modele , unul mai mare altul mai muc... cel mic parca in jur de 20 euro si cel mare pe undeva la 50...

alimentate de la bricheta... pui cafea, pui apa si in 5 mi cafea la filtru...

dar scump, pt tiristi merita...

Share this post


Link to post

Sa vedetzi voi cand o sa vin joi la intalnire cu cafeaua calda...de cine o sa mai faceti glume, bineeeeeeeeeeeee :P

Share this post


Link to post

eeeeee, pai atunci se schimba daravela...eeeeemmmmmmiiiii, mai tii minte cand stateam noi si inghetam de frig la tigara, pe Str.Girlei?....offfff, ce vremuri... :banana:

Share this post


Link to post

Mai bine imi iau termos :) ) > :)

Share this post


Link to post
Sa vedetzi voi cand o sa vin joi la intalnire cu cafeaua calda...de cine o sa mai faceti glume, bineeeeeeeeeeeee  :P

 

 

:o fftopic: De bre' daca ai vrut la oras :P , noi am ramas tot la gratare pe aici, de ca la tara :tongue:

Share this post


Link to post

Da principiul arcului electric mai merge la 12 V? Nu le am cu fizica. La 220 mergea si chiar foarte bine.

Share this post


Link to post

Azi am primit in geam un fluturas care facea reclama la tot felul de accesorii auto, portbagaje aeriene, suporti ski-uri and so on.

Au baietii si site si am zis sa vad si eu ce au ei pe acolo. Si am gasit si fierbator auto la 7 EUR+ TVA.

Site-ul este aici.

 

Si am mai vazut un gadget dragut, "Stopper pt. centura", ce poate inlocui cu succes carligul de rufe, dar e 6 EUR.

 

Pt. Moderatori: Nu sunt afiliat, nu am nici o legatura cu firma, deci nu cred ca este reclama. Daca se considera ca e reclama se poate sterge/muta.

Share this post


Link to post
... Si am mai vazut un gadget dragut, "Stopper pt. centura", ce poate inlocui cu succes carligul de rufe, dar e 6 EUR.

Iete colea, erau 70.000 la Selgros.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...