Jump to content
Sign in to follow this  
DarkDogg

Dacia Mea

Recommended Posts

Un harb de 24 de ani, 1300, din 1983, mostenire de la tata ca el si-a luat anul trecut un Tico superb de bine intretinut din 1999 si eu m-am pricopsit cu hara asta de asa-zisa "masina".Oricum un an mi-am facut treaba cu ea, trebuie sa recunosc. La vremea ei a fost super. Motor Made by Renault si cutia de viteze la fel inscriptionate. Oricum, o papa REMAT'ul anul acesta cat de curand ca sa sa iau eu :lavolan: Ticolino'ul si tata Matiz E-Klasse :osanale: . Am un Head-unit de la JVC KD-G322(4*50W) si 2 difuzoare JBL GTO-927(2*100W). In rest este ca orice Dacia cazuta cu timpul. Eu cred ca ii fac un bine cu inventia asta numita REMAT. Niste poze deocamdata cu exteriorul (si asa neingrijit ca nu mai are rost, mai e o saptamana pana vine Matizul tatei =D> :dizzy: :banana: Voi reveni cu un nou topic despre Ticolino sa am cu ce ma da mare :redface: .Sper.

Share this post


Link to post

Asteptam sa inlocuiesti pozele cu cele ale Tico-ului ,dotat cu auocolant si suporti de numere Daewooclub :thumbl:

Share this post


Link to post

Lasa pozele astea! Ca in curand ne incolonam la rabla :mrgreen:

Cred ca o sa facem acolo o intalnire =))

Edited by mike.omega

Share this post


Link to post

De abia astept sa o dau si pun noile poze cu Ticolzaurul mult prea pretios pentru sufletelul meu! Cat mai curand, Doamne ajuta!

Share this post


Link to post

Se poate inchide! Masina e data la REMAT deja de luni; am scapat de harb!

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...