Jump to content
Sign in to follow this  
mihai72ro

Anul 2012 Si Schimbarile Majore!

Recommended Posts

Ziua buna tuturor. Sunt abonat la un newsletter si am primit asemenea stire. Sincer nu auzisem pana acum, dar m-a pus pe ganduri. Ce credeti ca se va intampla?.

Share this post


Link to post

Schimbari majore in ce sens?

Share this post


Link to post

Citez: "Timpul va ajunge la zero, clima se va schimba dramatic, iar ADN-ul uman va fi reprogramat. Pe masura ce ne apropiem de anul 2012, vor avea loc mai multe schimbari la nivelul planetei, care vor provoca modificari radicale si bruste de clima si vor duce la anarhie, se arata intr-un raport al Pentagonului. Teoria este sustinuta de mayasi, care prevad ca „sfarsitul timpului“ va avea loc pe 21 decembrie 2012. Calendarul Maya se incheie brusc la aceasta data, cu toate ca, in trecut, mayasii, care erau foarte avansati in astronomie, calculasera date cosmice pana la milioane de ani. "

Share this post


Link to post

bu-hu-hu :mrgreen:

Share this post


Link to post

Nici macar mini-isterie nu mai provoaca stirea asta. Poate plictiseala.

Share this post


Link to post

dupa cum spuneam, acum am aflat si nu stiu ce sa cred...

Share this post


Link to post

Adevarul e ca aceleasi intrebari mi le-am pus si eu cand am vazut Terminator 2. Ce s-o intampla pe data de x august (ca nu mai stiu cat era :D ) 1997? Or veni "ciborgii" peste noi?

Share this post


Link to post

Exista o singura solutie: sacrificati toate virginele!

Share this post


Link to post

Zmeule, Guru e pe receptie! :mrgreen:

Share this post


Link to post

Ia uite unde se-ascundea virgina =))

Share this post


Link to post

:mrgreen: buey, topicul de caterinca e in alta parte...fiti seriosi aici :D

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Nu bre, io respectai indicatiile Zmeului, virginele trebuie sa treaca pe la guru! :spumelagura: :)

Share this post


Link to post
.... Calendarul Maya se incheie brusc la aceasta data, cu toate ca, in trecut, mayasii, care erau foarte avansati in astronomie, calculasera date cosmice pana la milioane de ani. "

Inainte sau dupa???

Share this post


Link to post

Va recomand cu caldura sa cititi David Icke si Jan van Helsing si toate intrebarile si curiozitatile va vor fi implinite !

Share this post


Link to post

Eu zic sa va vindeti masinile, casele, terenurile si sa va duceti sa va distrati :D

Share this post


Link to post

Da, da, eu plec maine de dimineata pe la ora 5.00, plec in Grecia cu cortu' la Nisipurile Miscatoare :banana: .

Share this post


Link to post

salut mihai!suna interesant,dar nu prea pot crede!si unu dupa la GALATI a mai prezis el niste cutremure si nu au mai fost!unde ai citit!as citi si eu...

Share this post


Link to post

:) >- Asta este inevitabil ,incalzire globala ,epuizarea resurselor neregenerabile etc ,soarele se va stinge dar suntem mult prea departe de ziua aia ! Pana atunci !!!!!!

Share this post


Link to post

Asta-mi aminteste de cartile lui Ion Tugui, de isteria dinainte de trecerea in anul 2000, si de alte isterii de dupa "revolutie" =))

Share this post


Link to post

Tema Apocalipsei nu-i noua, fie ca vine de la mayasi sau apasi, fie ca insemna infern sau doar ca nu o sa mai stim cat e ceasul :)

Desigur ca putem sa ne distram.

Eu zic ca totusi sunt unele aspecte pe lumea asta, care ar trebui sa ne puna putin pe ganduri. Ma rog, daca... existam :D

Share this post


Link to post

Mie-mi place aia cu timpul va ajunge la zero! Foarte tare frate. Ce ma fac, ca si-n noaptea asta ma va prinde 00:00 la calculator? #-o

 

Si zii asa... mayasii aveau calculat timpul pe milioane de ani dar calendarul lor brusc se oprea pe 21 dec 2012?

Ia sa le dau eu un email sa-l mai lungeasca vreo 3 zile, sa apuc si eu 42 de ani! Li-l calculez eu, daca ei nu-s in stare! :-W

Share this post


Link to post
... Teoria este sustinuta de mayasi, care prevad ca „sfarsitul timpului“ va avea loc pe 21 decembrie 2012. Calendarul Maya se incheie brusc la aceasta data...

Pai...mayasii nu au disparut cam brusc? Poate au ajuns ei cu calendarul pana in 21 decembrie 2012 dupa care au disparut... :tongue: Le-o fi fost fatadica aceasta data. :D

 

Va recomand cu caldura sa cititi David Icke si Jan van Helsing si toate intrebarile si curiozitatile va vor fi implinite !

Mda ... ce sa zic...parca mai era unu cu civilizatia "gorilana", "tauriana" si ce mai stiu eu ce aberatii. Hai sa fim seriosi :lavolan:

Share this post


Link to post
Exista o singura solutie: sacrificati toate virginele!

 

 

Zmeule, Guru e pe receptie! :mrgreen:

 

 

Ia uite unde se-ascundea virgina =))

 

De fapt el se oferea sa le traga in teapa (asta e o metoda de sacrificiu, perversilor).

Nu cred ca vroia sa se incurce el cu "Eu ma marit virgina", "bine, urc pana la tine dar doar ca sa iti vad monitorul ala mare", "sigur ai tai sunt la tara?", "bine, dar mi-e rusine", "hi hi hi, stinge lumina!". Asta ar fi sacrificiul lui Guru. #-o

Share this post


Link to post

Mai fratilor, IMI PARE SINCER RAU CA NU VA CUNOSC (IN SPECIAL PE CEI CARE AU RASPUNS IN GLUMA), dar va asigur pe cuvantul meu ca am ras dupa ce am citit toate comentariile voastre, in asa hal incat ma durea stomacul; daca ma vedeau cei mici imi ziceau ca tata sigur are "probleme"; imi imaginez cum ar fi un chef cu asemenea oameni cu multa biza pe care o aveti... eu am privit oarecum in serios lucrurile, insa sincer nici nu imi imaginam asemenea comentarii, dar ce a iesit...m-am spart de ras.

Somn usor, vise placute.

Share this post


Link to post

Destinul il poti confrunta doar cu umor. Se pare ca la asta n-a fost pregatit.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...