Jump to content
Sign in to follow this  
emilio

Posesor De Cielo Standard Lpg

Recommended Posts

De 2 luni sunt si eu posesor de Cielo.De foarte mult timp mi-am dorit o masina noua.Idealul era ceva japonez,dar...pretul fiind prea mare ma multumesc cu ceva cu sange coreean.De ce Cielo?Pt ca seamana foarte mult cu LANCER EVO8 ,9.De ce jPONEZE?Pt ca am o HONDA bikes de curse,am maia vut un NISSAN si o Toyota SUPRA TURBO.Masini puternice si rezistente facute pt adrenalina.Deja am 8500km.

Share this post


Link to post

Sa-ti traiasca!! Dar poze??

Share this post


Link to post

Pai la cat de multe sunt pe strazi mai trebuie poze? :)

 

Daca e nevoie fac si poze maine!Deocamdata i-am pus alarma si centralizat,senzori perimetrali dual zona,deschidere portbagaj

din buton interior si telecomanda,proiectoare,xenon,un mpe SONY,2 SONY mici fata,2JBL mari spate,ornament toba,ulei REPSOL COMPETICION 5W40,FILTRU CHAMPION.

 

Pedale sport,cotiera rabatabila,huse scaune...anvelope CONTINENTAL.

 

Urmeaza jante,filtru sport,iridium bujii,o toba eleganta Borla.

 

Sau un carbon de la moto ca sta in garaj!

Share this post


Link to post

Ei, ai avut Toyota Supra si nu pui poze?

Share this post


Link to post

Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente! Poze cu cotiera rabatabila se poate? Un pret, locul cumpararii...

Share this post


Link to post

Cotiera am luat-o de la Vitan si se gaseste in comert.Sunt mai multe modele-unele fine,altele patratoase.Am dat 35 ron parca si am montat-o rabatabila doar in 2 puncte din 4 ca sa pot folosi si frana de mana cand am nevoie.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...