Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Masina Mea De Familie

Recommended Posts

Credeti ca merita ( in ideea de a o mai tine sa zicem 3-4 ani ) sa bag - in afara de reparatia dpdv mecanic - in Espero 1-3 mii euro sa o fac OZN dpdv confort ??

Evident ca banii aia nu ii mai scot dar... voi ce ati face in locul meu ?

 

 

Sincer, daca as avea mai multi bani, as face la fel. Oricum am schimbat si eu o gramada pana acum si o sa mai schimb dar, cum am mai zis si in alte posturi sunt 2 feluri de oameni, cei pentru care masina este doar o necesitate si ceilalti pentru care este o pasiune.

 

Noi facem parte din a doua categorie, tine-o tot asa.

 

Ps Daca frecventezi intalnirile cred ca incep sa reapar si eu. Joi?

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

As baga bani cu mare placere in esperache . Merg cu Mertul pe strada si ma uit nostalgic dupa ele :P

Adevarat e si ca atunci cand vaed pe strada noua Sonata, mai mai sa fac accident, nu imi pot lua ochii de la ea ( pacat de interiorul saracut )

 

Singura buba care este in ideea de a upgrada Espero e ca : pot schimba orice la ea, motor, cutie, usi, geamuri, sunet, scaune , ORICE, dar NU pot sa ii maresc nivelul de securitate. Si din pacate nu este foarte crescut nivelul asta. Familist fiind ma gandesc ca ar trebuii sa pun accent si pe asta.

 

PS : La intalniri din pacate nu prea am timp sa vin ( am fost o singura data si am picat bine, mi-am tras Cielo - la vremea aia - in poza :P ) . + ca ar fi anapoda sa vin la intalnire gm cu C 200.

 

Orice-ar fi , nu parasesc forumul asta.

 

Salutari !

Share this post


Link to post

Greu de zis daca merita sau nu. Un singur lucru pot sa-ti spun: daca mergi in continuare pe imbunatatirea masinii, o vei face din pasiune si nu din considerente practice.

Share this post


Link to post

S-a vandut cu 2000 euro catre mecanicul la care statea, se poate inchide, multumesc !

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...