Jump to content
Sign in to follow this  
SJB

Stolojan se retrage

Recommended Posts

Din pacate ce zice Gruia nu e banc e realitate si noi traim in ea !... :wallbanger:

Share this post


Link to post

"Nea SJB" da de ce sa te "stearga" moderatorii ca io ca ardelean 3/4 sunt mai incet si nu pricep !!

Ii "bai mare" si insurmontabil ?

Si apoi imi place imaginea "tatucului" si ar fi pacat sa nu mai fie !! :-D

Share this post


Link to post

bai, deci omu ii roaga pe moderatori sa'l shtearga shi moderatorii nimic..

vretzi sa va stea in genunchi, sau ce??

facetzi'i pe plac omului...

Share this post


Link to post

Ar putea pur si simplu sa nu mai posteze. Cam melodramatica faza asta cu shtergerea.

Nimic nu se pierde, totul se transforma.

Share this post


Link to post

asa cum mi s-a shters semnatura si poza de la avatar asa se poate shterge si userul.nu mai am ce vorbi pe forumul asta. rog moderatorii sa ma shtearga in intregime.

Share this post


Link to post
asa cum mi s-a shters semnatura si poza de la avatar asa se poate shterge si userul.nu mai am ce vorbi pe forumul asta.

Draga SJB, ca sa fie clar pt toata lumea:

te-am rugat sa-ti modifici singur avatarul si semnatura, deorece

ai incalact regulamentul pct 2.7 complet 2.5 aliniatul 2

 

Refuzul tau de a face acest lucru a impus stergerea.

Aderarea la acest forum ai facut-o acceptind totodata regulamentul in vigoare.

 

rog moderatorii sa ma shtearga in intregime.

 

4.3 Puteţi renunţa oricând la contul dumneavoastră. Trimiteţi un e-mail sau mesaj privat unui administrator în care cereţi acest lucru, iar contul va fi şters (mesajele scrise de dvs. nu vor fi însă şterse)

 

Daca doresti sa ti se sterga contul, e dreptul tau sa ceri acest lucru.

Totusi, cred ca daca te supui regulilor acestui forum se poate discuta in continuare, avind in vedere ca este un forum auto.

Share this post


Link to post

Da ma SJB, asa mama, fii roman. Cum se intampla ceva ce nu ne convine sau cum dam de ceva ce nu este asa cum am fi sperat, fugim cu coada intre picioare. Doamne cat m-am saturat de tzara asta de tot rahatul. Pana acum erai singurul care avea o alta parere, unica, iar acum...esti ca pleaba societatii. Dar de este alegerea ta...este democratie...fa ce vrei...e viata ta. Daca consideri ca este mai usor sa pleci pe usa din dos decat sa te conformezi unor amarate de reguli...go with god.

Share this post


Link to post

rog moderatorii pentru a enshpea oara sa-mi shtearga contul

Share this post


Link to post

Pai oricum mesajele iti raman, singura diferenta e ca nu mai dai pe aici. Ce rezolvi? Ramai pe aici si sustine-ti opinia!

Share this post


Link to post

Bai Stalin te-am iertat ca n-ai mai trecut atunci prin Bucu sa ne vedem la o vorba da' vezi ca daca faci pe copilul tembel cu imi iau jucarile si plec nu te mai iert si bai vezi ca e groasa daca te pui cu mine stii nu !?!?Sau esti ateu!?! :) )))))))

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...