Jump to content
Sign in to follow this  
andreicri

Masini confiscate

Recommended Posts

AM inteles ca exista in Bucuresti un parc de masini relativ noi care nu au fost platite sau nu stiu ce-i cu ele de a ufost luate si s-ar vinde pe preturi de nimic.Aveti idee de treaba asta?Unde se afla locatia?

Share this post


Link to post

Acum citiva ani stiu ca era un parc d'asta pe linga sf Gheorghe in apropiere de sectia de politie nr 10. (pe partea drepta cind vi de la sf Vineri pe linai lu' 5). Nu stiu daca mai e .

 

Legat de nr de mesaje: ai postat in prea multe locuri ACELASI mesaj.

Era suficient sa postezi la Diverse. In general se raspunde destul de repede la o problema. Invata sa ai un pic de rabdare si sa intelegi ca cei care modereaza acest forum o fac pe timpul lor si daca vrei sa fi respectat respecta-ne si tu.

 

Nu strica sa arunci un ochi peste http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules][url=http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules]regulament[/url]'>, asta ca pe viitor sa evitam situatiile astea.

Share this post


Link to post

Andreicri toate firmele de leasing si unii dealeri au in parc masini la care nu s-au mai achitat ratele si cauta noi proprietari pentru acestea.Dar preturile,dupa stiinta mea nu sunt chiar mici.Sau daca exista asa ceva noi nu avem acces la aceste date.Dar de un parc unic pe Bucuresti unde sa gasesti numai asa ceva eu nu am auzit.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Poate am gresit,insa m-am gandit ca nu toti se uita pe subiectele forumului si de aceea am postat in mai multe locuri,ca sa am sanse mai mari de raspuns.Scuze iar!

 

Desi nu-s de mult pe forumul asta , sa stii ca sunt foarte multumit de dinamica membrilor forumului si de calitatea posturilor lor . Sincer ! Desi , din fericire sau din pacate , nu am avut inca intrebari , ma refer la cei care au avut si care , sincer , au primit raspunsuri sau macar sugestii , intr-un timp record daca stai sa te gandesti ca toti cei de aici au servici si deci nu-s toata ziua disponibili pe forum . Nu este nimeni platit sa faca asta , deci ... be patient , someone will answer asap . Daca ai fi "frunzarit" forumul , ai fi sesizat asta ... Acum , sa stii , ca aici nimeni nu se ia de tine aiurea-n tramvai ... iar daca chiar se ia , inainte sa ataci la randu-ti , incearca sa fii 100% ca nu ai facut ceva gresit ... in cazul tau , chiar nu era momentu' sa ripostezi astfel , caci , asa cum ai recunoscut , ai cam pus intrebarea asta de prea multe ori in forum ... La final , bine-ai venit printre noi !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...