Jump to content
Sign in to follow this  
Ioana

Unghi de fuga?

Recommended Posts

Aolio, uitasem sa intreb: imi poate recomanda cineva unde imi pot face unghiul de fuga cit mai bine si mai eftin? Ca sa inkei reparatiile glorios...

Multzam.

Share this post


Link to post

Pe str Campia Libertatii este un atelier care se ocupa cu asta.Lucreaza f bine oamenii si pretul cred ca e undeva de 600.000,zic eu.

Share this post


Link to post

mah, acuma ieftin, bun shi mult in kil nu prea se poate..

in zona crangashi, habar nu am, insa potzi da telefon la un service daewoo shi sa intrebi cat te costa aceasta "interventie".

shi daca tot te duci, sa faci toata geometria, ca tot atata costa..

BAFTA shi sa ne vedem cu totzii joi (sper sa nu ploooo.. :roll: )

Share this post


Link to post
Pe str Campia Libertatii este un atelier care se ocupa cu asta.Lucreaza f bine oamenii si pretul cred ca e undeva de 600.000,zic eu.

Preturile d'acolo (m-am uitat acum 2 saptamini)

Unghiuri: 400.000 lei / punte

100.000 lei echilibrare o roata

Share this post


Link to post

da mai, dar fata sta in crangashi..

ca asha ii recomandam shi io atelierul de pe campia libertatii (doar io stau pe str. asta, nu?? :wink: )

Share this post


Link to post

Mai era si servisul Daewoo (nu mai stiu cum se cheama exact) de pe strada Grigore Alexandrescu (cum iesi din pasajul Victoria in Stefan cel Mare, prima la dreapta apoi prima la stinga... si mergi pina in capul alalalt al strazii, e pe stinga). Mi-am facut acolo (la Oltcit, e drept) si am fost multumit. Preturi nu mai stiu.

Share this post


Link to post

Salutare: am o mare problema care vreau sa o rezolv.

 

Am un aveo sedan (4usi)1.2 an 2008 ...si imi trage dreapta masina am luato noua 14000km am acum, am fost la reprezentanta la Di-bas pe fundeni si mia reglat geometria si tot imi trage dreapta cauciucurile nu sunt uzate ,sunt echilibrate la service sunt umflate 2,1bar...ce sa faca sa rezolv problema ?? astept raspunsuri.

 

 

Share this post


Link to post

Asta e un topic din 2004 si esti pe sectiunea de Tico si Matiz.

Share this post


Link to post

Dar problema e comuna la toate, inverseaza rotile pe fata, si daca trage in partea opusa, te-ai lamurit de le ce e.

Edited by argon

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...