Jump to content
Sign in to follow this  
dadyDei

Piese Nubira 1!

Recommended Posts

Hai sa va spun ce am vazut la un centru de dezmembrari pe Sos. Berceni(la aprox. 1 km de la IMGB catre linia de centura) :o Nubira 1 impecabila,ce o tine in fata curtii si a inceput sa o dezmembreze(i-i lipseste un far pe partea stg.)!Daca intereseaza pe cineva maine opresc si iau un nr. de telefon de acolo!Eu merg din 3 in 3 zile in com Berceni si asa ca trec destul de des pe acolo!

Share this post


Link to post

Sigur! Ma intereseaza! Important pentru mine e cati km are masina, ce culoare are si apoi o lista cu preturi... de exemplu:

- componente motor (axe came, tacheti, sonda lambda, iAC, TPS, EGR, etc....)

- oglinzi electrice si comutator oglinzi

- balamale capota

- motoras far

- proiectoare+cablaj+comutator lumini (daca are)

- jenti...

 

Multumesc. Sa ma tii la curent, eventual pe PM!

Share this post


Link to post

Masina este intreaga si arata super!Este argintie si maine iau nr. de tel. si intreb mai multe detalii!

Share this post


Link to post

Am oprit si am luat nr. de telefon:0722.595.245 sau 0723.604.977 Manager Burnaz Ovidiu!

Repet masina este intreaga mai putin un far pe partea stanga dar, are volanul pe DREAPTA!Ce ma frapat tapiteria impecabila cu o consola meseriasa si o cotiera super(s-o potrivi la Cielo? :dizzy: ).

As vrea sa fiu clar:nu cunsosc pe nimeni acolo dar,trecand de 2 ori pe saptamana pe langa acest centru de dezmembrari nu m-a rabdat inima sa nu va impartasesc si voua!

Toate bune,

Edited by dadyDei

Share this post


Link to post

Cele mai multe Nubire vandute in UK (volan pe dreapta) sunt cele cu motor de 2 L, banuiesc... Multumesc de telefoane!

Share this post


Link to post

dady, pe la centrul ala nu ai vazut si vre-un tico ?

Share this post


Link to post
dady, pe la centrul ala nu ai vazut si vre-un tico ?

Leutzu, nu am vazut Tico dar,daca apare i-ti dau de stire!

Apropo,firma se numeste SC NELADIA SRL si un paznic carmolist mi-a spus ca,au si site dar,eu cu ajutorul lui Google nu am gasit nimic!

Bafta,

Share this post


Link to post

Bag si o poza facuta aseara in graba...poate are cineva nevoie!

Share this post


Link to post

Ciudat!? Eu am sunat sa intreb de parbriz pt. un prieten si mi-au zis ca masina nu are parbiz , chiar erau ff.contrariati ,ca de unde am eu numarul de tel.!!!

Share this post


Link to post

Si mie ca nu are cotiera :scarpin:

Share this post


Link to post

Am sunat,am vorbit cu patronul si spune asa:-parbrizul este crapat si de asta nu este de vanzare si in legatura cu consola ...era acasa,cand a fost sunat si,nu mai stia daca are sau nu!

Daca,tot m-am bagat in treaba asta ...cu prima ocazie cand ma duc la tara,daca vreti(am acceptul lui!),fac mai multe poze si vi le trimit!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...