Jump to content
Sign in to follow this  
mihaimai

Mocheta Interior Cielo

Recommended Posts

Am de curand un cielo GLE din '96. Am facut o lista de cosmetizari mai mult sau mai putin necesare, si am portni in cautari pentru o estimare a costurilor si timpului pierdut.

Ce nu am gasit insa este covorul din interior. Este rupt in cateva locuri, si arata chiar nashpa, deci vreau sa il schimb. Din ce stiu insa, covorul are forma podelei autoturismului, probabil presat cumva din fabrica, deci nu merge alta mocheta. Am intrebat la doua ateliere care se ocupa cu retapitare, si nici unul nu schimba mocheta, si nici nu mi-a putut indica un loc in care se poate schimba/cumpara.

Banuiesc ca la Craiova la fabrica s-o gasi cumva un covor in plus, dar nu as vrea sa fac un drum pana acolo (sunt din Bucuresti).

Share this post


Link to post

Cu domnul Nicu Barbu daca iei legatura. Este posibil sa aiba dansul. Face livrari si in tara prin curieri.

Se schimba relativ usor.

Edited by kata

Share this post


Link to post
Cu domnul Nicu Barbu daca iei legatura. Este posibil sa aiba dansul. Face livrari si in tara prin curieri.

 

Am facut multiposting si pe autodaewoo.ro si nu am primit inca un raspuns in aceasta privinta. O sa incerc sa ii adresez o intrebare direct.

Share this post


Link to post
Am facut multiposting si pe autodaewoo.ro si nu am primit inca un raspuns in aceasta privinta. O sa incerc sa ii adresez o intrebare direct.

 

 

Sunt si eu interesat de aceasta problema !!! Ati cumparat mocheta? Daca da la ce pret?

Share this post


Link to post

Pretul mochetei este de aproximativ 350 RON fara partea cu spuma.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...