Jump to content
Sign in to follow this  
razvani

Semnale in trafic pentru membrii DaewooClub

Recommended Posts

Am si eu o problema off topic poate.

 

Daca vad pe unu pe strada cu un astfel de autocolant si vreau sa il salut de cite ori sa clacsonez ca sa il fac atent?

Un sunet distinctiv!!!

Ce ziceti?

 

 

Eu de exemplu nu o sa am un astfel de abtipild pe masina din simplul motiv ca nu imi plac briz-briz-urile de acest gen la masina, dar asta nu inseamna ca nu promovez acest forum. O fac, dar in alte moduri... :wink:

Share this post


Link to post

... ne facem sirene cu sunet personalizat DaewooClub :lol: :lol: :lol:

 

3 flash-uri urmate de claxon scurt e bine?

Share this post


Link to post

Hai sa compunem acest mesaj doar sonor.

 

Flash-urile sint valabile numai din fatza si greu de crezut ca vezi abtzipild-ul la viteza aia ... :lol:

 

... sau ceva de genul: Ta, Taaaa, Ta, Taaaa, Ta.

Share this post


Link to post

C-om fi şi mulţi rău încât s-avem nevoie de semnale speciale pe stradă... uite unde era secta DaewooClub cu atât de mulţi membri :P .

 

Dacă treceţi pe lângă un Woo cu autocolant, faceţi şi voi cu mâna, o să-nţeleagă respectivul ce şi cum ...

Share this post


Link to post

Eu propun sa ne facem si un dans specific, ceva indian...si cand ne intilnim pe strada sa oprim in mijlocul drumului si sa executam dansul ritual in jurul masinii... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Share this post


Link to post

Parca si vad doi dementi in mijlocul intersectiei ca se opresc si incep sa faca dansul ala de bastinasi... asa cum fac aia la ruibii de urla unii la altii.

 

:lol:

Share this post


Link to post
Parca si vad doi dementi in mijlocul intersectiei ca se opresc si incep sa faca dansul ala de bastinasi... asa cum fac aia la ruibii de urla unii la altii.

:lol:

 

...mai bine dansul "fetelor de la Capalna", ca sa fie si autohton!

Share this post


Link to post

Nu mai bine avem fiecare cite o bita la noi si cind il depasesc pe unul ii trag o bita pe capota? ... asa , colegial! ... sa vezi ce-o sa se bucure ca m-a vazut! :lol:

Share this post


Link to post

Se pare ca v-ati ales cei mai ,, idioti" si impatimiti ,, iuzeri" . Dar a cam ramas in coada de peste ideea domniilor voastre . DECI ... ?

Si totusi pe care din semnale l-ati ales ca vreau sa-mi trag o ,, maciuca" . Sau mai bine invat dansuri ? EI ?icon6.gif

Share this post


Link to post

Chestia e rezolvata de mult :) Mai sapa :D

Share this post


Link to post

Mestere, nu-i da omului idei- parca-l vad ca-si ia o sapa si ne da cu ea pe capota cand ne intalneste!

Later edit: da cu ea peste capota asa, colegial! :) )

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...