Jump to content
Sign in to follow this  
Bobby

Cotiera/jumbo Box

Recommended Posts

Completează-ţi locaţia. Dă mai bine şi aflăm în felul ăsta câţi suntem din Galaţi (în cazul în care eşti de pe aici).

Share this post


Link to post
Completează-ţi locaţia. Dă mai bine şi aflăm în felul ăsta câţi suntem din Galaţi (în cazul în care eşti de pe aici).

 

Done.

Share this post


Link to post

Si eu, si eu... (tot Galati).

Edited by Moshu

Share this post


Link to post

mi-am luat eu o cotiera duminica din targ vitan...vreau sa spun ca e super marfa, m-am obisnuit deja cu ea si n-as mai da-o jos nici mort. e foarte confortabila la condus chiar si in oras, la drum intins n-am iesit inca. materialul din care e facuta e plastic ordinar...dar la 45 RON ce poti sa ceri? io unul sunt multumit de ea, macar nu scartaie si se potriveste cu interiorul de cielo ca e tot gri. sunt multe modele, aveti de unde alege

Share this post


Link to post

http://www.accesorii-auto.ro/shop/?page=sh...20c0fe96188b47e

 

Cotiera 790k. Arata destul de bine zic eu, numai ca pe negru nu se prea potriveste.

 

Sper sa ne fie de folos link-ul. Daca stiati deja de el, scuzele de rigoare, dar in orice caz o sa trimit si un mail firmei sa vad ce si cum, dimensiuni, culori disponibile etc.

Edited by cielofan

Share this post


Link to post

seamana cu a mea un pic. oricum pretul mi se pare cam mare...gasesti in targ cam acelasi lucru cu 45 RON. o sa incerc sa fac maine niste poze sa le postez aici

Share this post


Link to post

Ok. Acum am terminat de trimis mail la firma. Intradevar, este cam mare pretul, dar fata de cele pe care le-am vazut pozate pe aici mi se pare totusi ceva nou. Tot ce am vazut pe forum, cele de 450k, erau pur si simplu niste cutii din plastic care se prind de consola. Acum nici eu nu stiu, nu am vazut nici una in realitate ca sa-mi pot da obiectiv cu parerea, dar mai astept sfaturi :)

Share this post


Link to post

Raspunsul de la firma:

 

Buna ziua, in primul rand multumim ca sunteti interesat de produsele noastre.

Nu am reusit sa vorbesc cu colegii mei , dar teoretic se poate monta pe Cielo.

Avem culoarea neagra, sau imitatie lemn.Pt masina dvs recomand neagra

Distanta intre picioarele cotierei se poate regla intre 10 si 15 cm.

Inaltimea este reglabila.

Este o combinatie de palstic, fier, imbracat in imitatie piele. Are in dotare suport pahar .

Detalii in legatura cu intocmirea comenzii, mod de plata, livrare gasiti pe prima pagina a siteului www.accesorii-auto.ro .

 

P.S.: In cazul in care mai aveti intrebari nu ezitati sa ne contactati .

post-2315-1135151941_thumb.jpg

Edited by cielofan

Share this post


Link to post

Man, cei de la cridem au niste preturi astronomice umflate cu pompa la toate produsele (deh trebuie sa-si plateasca termopanele). Eu am fost la ei ptr cotiera de kalos si prima data mi-au propus-o la 2.8 mil, ca la final sa ajung la 2.3 mil

Share this post


Link to post

cielofan...eu zic sa treci intr-o zi prin vitan ( de preferat nu in zi de targ...adica du-te in timpul saptamanii), arunca un ochi si fa-ti o parere. din poza pare a fi exact plasticul ordinar care e si la a mea...dar la un pret ceva mai mare k e de la firma ;)

Share this post


Link to post

Cred ca ai dreptate. Problema e ca nu sunt din bucuresti, dar vom vedea. Ms oricum.

Share this post


Link to post

In Constanta stie cineva de unde se poate cumpara si unde se monteaza? Preturi eventual.

Multumesc.

Share this post


Link to post

eu mi-am pus acum vreo juma de an.am luat-o de pe poporului si acolo mi-au si montat-o . cost = 600.000(era asta vara).dar oricum isi merita banii,mai ales ca in matiz nu prea e spatiu de depozitare.si e si foarte confortabila in timpul mersului.

post-1178-1137345870_thumb.jpg

post-1178-1137345894_thumb.jpg

Edited by VECTOR

Share this post


Link to post

Eu sunt din Cernavoda. Poti sa fii putin mai exact cu adresa?

Share this post


Link to post

Cotiera aia nu merge la cielo.E prea inalta. La matiz ai si o pozitie inalta si de asta merge acolo. La matiz am si eu una dina asta. La cielo o sa vina prea sus. La cielo mi-am montat cotiera de espero. :banana:

Share this post


Link to post

Oricum arata super. Ma interesa adresa mai exacta, intrucat ma gandeam sa trec pe acolo sa intreb daca au ceva corespunzator pentru Cielo. La al meu butoanele pentru geamuri sunt intre scaune. Sper ca e o solutie si pt tipul asta de Cielo. Ramane de vazut. Astept raspunsul lui VECTOR pt adresa si apoi va comunic ce rezolv.

Share this post


Link to post

daca esti din cernavoda inseamna ca stii unde este casa de culturadin constanta(sper).asa ca atunci cand ajungi la casa de cultura,venind pe linia de tramvai dinspre spitalul municipal,faci stanga la semafor pe I.L.Caragiale si prima la dreapta,spre metro(linia autobuzului 44)dupa ~ 100 m ajungi la un alt semafor asezat la intersectia cu strada Poporului.aia e strada care te intereseaza pe tine. fa stanga sau dreapta la semaforul respectiv si parcheaza undeva ,dupa care o iei pe jos si cauti ca sunt vreo 10-15 magazine cu tot felul de accesorii pentru masini.

deci sa recapitulam: vii dinspre cernavoda,intri in constanta pe bratianu,mergi pana ajungi la intersectia cu lapusneanu (zona I.C.I.L.) si faci stanga pe linia de tramvai.ajungi la casa de cultura,faci stanga ,apoi prima la dreapta.ajungi la semafor si parchezi.

 

succes

Share this post


Link to post

Multumesc. Mai mult decat concludent. Stiam ca mai e o bucata de Poporului si in dreapta lui Lapusneanu, venind de la gara, parca pe la Trocadero.

Am inteles acum exact unde e. Multumesc inca o data si sper sa gasesc ceva k-lumea si pt al meu Cielo. Va anunt daca rezolv si o sa pun si ceva poze.

Share this post


Link to post

Am fost azi pe Poporului in Constanta si am gasit cotiere, mai multe tipuri. Acum vreau sa intreb daca e cineva care are Cielo cu butoanele de comanda intre scaune si si-a montat cotiera? Astept ceva sfaturi, chiar poze daca se poate.

Multumiri anticipate.

Share this post


Link to post
La cielo mi-am montat cotiera de espero. :banana:

Pune te rog fumos niste poze sa vedem cum a iesit adaptarea cotierei de espero :thumbl: , la ce pret final ai ajuns? Multumesc.

Share this post


Link to post

Cotiera am luat-o sh si a costat 750.000 ROL. poze inca nu am cu ea, dar promit ca o sa pun.

Share this post


Link to post

salut,

 

Ati vazut / auzit pe undeva daca se pot muta butoanele de dechidere a geamurilor

la un Cielo Exe? :lavolan: As vrea sa pun un buton pe usa dreapta fata.

Share this post


Link to post

Am fost azi pe poporului sa imi caut cotiera. In 2 locuri am incercat, ca nu prea am avut timp. La primu magazin avea, si culoarea era marfa da cand am intrebat de montat a ramas interzisa aia. Costa 650 mii.

La al doilea magazin, trebuia sa ii explic lu ala ce e aia cotiera si dupa ce s-a prins nu stia daca merge pe cielo... interesant am zis. O sa ma duc sa o cumpar pe aia de 650 mii ca arata marfa, prob e montatu !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...