Jump to content
Sign in to follow this  
neonne

Magazine piese dezmembrari

Recommended Posts

venind dinspre d-na ghica la intersectie cu fundeni se face jumatate stinga pe soseaua andronache si tot inainte cca.200m, pe partea dreapta este in aceeasi curte cu o spalatorie auto... scrie si spalatorie si dezmembrari...patronul e arab si cunoscator... mia dat cutie de opel pt espero si merge ca unsa

Share this post


Link to post

caut bloc motor ptr leganza...sau chiar si motor...stie cineva pe unde as putea gasii.nu conteaza locatzia...mai ales dak este in vestul romaniei!

Share this post


Link to post

salut, stiu pe cineva care dezmembreaza 2 espero 1.8, e din bucuresti, daca va ajuta cu ceva uitati nr: 0722870685

Share this post


Link to post

Pentru dezmembrari Constanta-Techirghiol - 0788-500-777 sau 0788-777-500 ambele.

Share this post


Link to post

Nu mai puteam sa editez. Centru de dezmembrari, Paltinis - Slobozia ( la iesire din Slobozia spre Urziceni ), 0723.575.344

Share this post


Link to post

Vreun constantean a mai aflat ceva de niste dezmembrari unde sa existe si cate-un matiz?

Share this post


Link to post

Am gasit o firma de dezmembrari in Buftea, numai masini asiatice. Au la dezmembrare Kalos, Aveo, Lacetti, Spark, Cielo, Matiz etc. Telefon : 0730-002 005

Share this post


Link to post

Informatie pretioasa.

Multumesc Mircea.

Share this post


Link to post

Cu placere. Iti dai seama ce fata am facut eu, dupa ce am cautat o amarata de sigla mai bine de 3 luni, s-o gasesc la 5 minute de casa :D Oricum, aveau multe masini la dezmembrare, toate din daune totale.

Share this post


Link to post

Sper sa aiba piese de mecanica.

Elemente de tinichigerie, cu exceptia barii din fata, nu-mi trebuie.

Share this post


Link to post

Mircea, stii cumva ce matiz aveau la dezmembrari, adica ce nivel de echipare? M-ar interesa un eleron, am sunat la numarul ala de telefon dar nu raspunde.

Share this post


Link to post

Salut!

 

Mircea imi poti spune te rog cu exactitate unde e centrul de dezmembrari in buftea?

 

Ms mult

Share this post


Link to post

salut, mai este de actualitate anuntul tau ? ma intereseaza piese sh pt nubira 1

Share this post


Link to post

Noi astia cu Nubira 2 suntem cei mai amarati.Ale naibii nu gasesti nimic.Numai in Anglia sunt la kg.

Share this post


Link to post

Am gasit o firma de dezmembrari in Buftea, numai masini asiatice. Au la dezmembrare Kalos, Aveo, Lacetti, Spark, Cielo, Matiz etc. Telefon : 0730-002 005

 

Salutare,

Daca intereseaza pe cineva piese second hand pentru CHEVROLET AVEO SEDAN, o sa gasiti aici

Eu am luat de la el (prin fan courier) farurile la 40% din pretul de magazin si intr-o stare foarte buna...

Masina este 14i modelul full (jante aliaj, climatronic, comenzi volan, cotiera...)

App, este avariata in dreapta spate...

M-am gandit ca poate fi interesant si ptr voi :thumbl:

Share this post


Link to post

Imi poate spune cineva cateva adrese cu parcuri de dezmembrari Daewoo din Bucuresti? Ma intereseaza pentru Espero, elemente de caroserie, interior, plastice, chedere, etc.

Am sa pun eu prima adresa la care am fost si unde puteti gasi vreo 4-5 Espero in curs de dezmembrare si multe piese de la motor, etc si sper sa puneti si voi mai multe.

 

- Strada Corod nr 5, sectorul 5 (se afla pe undeva pe langa Autogara Rahova, pe soseaua Alexandriei langa Petrom)

Edited by Tigu

Share this post


Link to post

O sa caut si eu pe la dezmembrarile postate pe aici dar poate a mai ramas cineva cu ceva piese in plus. Pe mine ma intereseaza cam tot ce inseamna piesele din fata la un Tico (capota, grila, bara, ventilator, radiator, faruri, maruntisuri...). De preferat sa fie din Bucuresti

Share this post


Link to post

Salut

Stie cineva de unde as putea lua o capota de cielo model 1994 de preferinta culoare visinie?

Apropos sunt din Iasi.

Va multumesc.

Share this post


Link to post

Stie cineva vreun centru de dezmembrari la care se gasesc piese de Cielo in Constanta?

Share this post


Link to post

Salut stie cineva vreun centru de dezmembrari Leganza S E R I O S in Bucuresti sau in tara? De ce am subliniat cuvantul serios pentru ca majoritatea vorbesc in zeflemea si te expediaza cand interesul tau e sa le faci vanzare.Am nevoie urgenta de 2 faruri fara sa fie matuite eventual noi.Are cineva asa ceva? Deasemeni am nevoie de componentele partii din fata si anume:capota,grila,suport portfar, spoiler fata complet,proiectoare,radiator clima,radiator racire.Cine ma poate ajuta in acest sens?

 

 

Share this post


Link to post

dezmembrari matiz bucuresti 0762271709

 

 

Share this post


Link to post

ma intereseaza si pe mine un volan cu comenzi audio pe el pt chevrolet aveo sedan.va rog sa ma ajutati :lavolan:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...