Jump to content
Sign in to follow this  
sergiuhusca

Warn Pe Nedrept...

Recommended Posts

Se pare ca aici abuzurile sunt in floare...Cel putin in partea asta "moldoveneasca" a forumului...

Pana nu de mult am luat suspend pt ca-mi-am permis sa atrag atentia unui moderator...Am zis ok...

Astazi domnul AndreiB, mi-a acordat un warn fara sa reuseasca sa-mi explice prea bine de ce...Mi-a spsus sec OFF-TOPIC CONSTANT si PERSEVERENT, INDICANDU-MI LINKUL URMATOR: http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showt...mp;#entry444800

In discutia avuta pe privat, dumnealui nu a reusit sa-mi explice cu ce am fost off-topic...

 

 

As dori sa va cer si eu parerea si sa-mi spuneti si mie daca eu meritam warn pentru schimbul de replici avut cu dl.Mircea!De mentionat ca sunt doar 2 replici.

Credeti stimati colegi forumisti ca meritam WARN?

Va multumesc pt raspunsuri.

Eu ma uit prima data in curte la mine, si apoi in curtea altuia vizavi de off-topic...

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post
In discutia avuta pe privat, dumnealui nu a reusit sa-mi explice cu ce am fost off-topic...

Atunci explică tu, cu ce ai fost ontopic :mrgreen:

Share this post


Link to post

Cred ca Andrei a cam gresit, mai multe warnuri meritai, pot sa citez din memorie n-locuri unde ai fost offtopic. Mircea de altfel te-a si rugat public sa postezi unde trebuie.

 

Dar de capitolul asta ce parere ai?

6.4 Nu se acceptă creearea mai multor conturi de către un utilizator pentru a evita sancţiunile aplicate de administratori şi/sau moderatori, pentru a influenţa rezultatele sondajelor sau în alte scopuri. Sancţiunea în cazul conturilor multiple este ştergerea tuturor conturilor duplicate şi aplicarea unei interdicţii de acces pentru contul cu cele mai multe mesaje scrise, pe o perioadă decisă de administratori.

 

Ar fi bine chiar sa pricepi ca asta nu e un loc unde oricine arunca orice ii trece prin cap si sa-ti amintesti cat ai exagerat cand ai luat suspendul, cata carne le-ai bagat la moderatori, cum i-ai facut comunisti si cat de mica a fost perioada pentru asta plus nenumaratele clone care vorbeau despre consum si atacau useri ;)

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Rog sa ne raportam la subiect.

 

D-le Tommy vizavi de clone, va rog sa demonstrati...Vizavi de injurii, nu cred ca am adus...

A fost un banc postat, si interpretat gresit...Cred ca nu sunteti dumneavoastra in masura sa discutati despre moralitate si bun simt.

Si inca o data am rugamintea de a ne raporta la subiect si la prezent.

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post

De dragul corectitudinii si a preciziei informatiei, pentru ca ceilalti useri sa cunoasca antecedentele dlui sergiuhusca:

 

Warned by Notes

andreib Warned on Today, 12:41 PM

Added to warn level offtoopic constant si perseverent

Wolfman Warned on Aug 6 2009, 06:44 AM

Added to warn level Limbaj agramat, jigniri pe PM:"Observ ca regimul si practica comunista e in floare aici...Si...inca ceva?Sa

subainteleg ca sotiei dumneavoastra, daca are curaj sa va atraga atentia in public, in inchideti repede gura

cu un pumn?

Cand ii atrag atentia lui garcea, nu-mi ia permisu...dar deh poate te simti tu mai lezat!

Am uitat ca tu respecti toate regulile...AAA scuzama ...tu nu ai reguli... "

Wolfman Warned on Aug 5 2009, 10:10 PM

Added to warn level Art. 2.6 (atenţia moderatorilor asupra unor mesaje din forum (aceste notificări se trimit către un moderator

sau administrator STRICT PRIN MESAJ PRIVAT)

Wolfman Warned on Jun 22 2009, 08:12 AM

Added to warn level atac la persoana

andreib Warned on Jun 17 2009, 07:22 PM

Added to warn level offtoopic constant si perseverent

alx Warned on Apr 12 2009, 01:34 PM

Added to warn level offtopic

Satori Warned on Apr 5 2008, 12:39 PM

Removed from warn level termen

Satori Warned on Apr 5 2008, 12:39 PM

Removed from warn level termen

Satori Warned on Apr 5 2008, 12:39 PM

Removed from warn level termen

Satori Warned on Apr 5 2008, 12:39 PM

Removed from warn level termen

Mircea Warned on May 24 2007, 11:23 PM

Added to warn level Bump

Wolfman Warned on May 3 2007, 02:02 PM

Added to warn level Deschidere topic existent.

Shenck Warned on Apr 22 2007, 12:43 AM

Added to warn level oricit de sigur esti, nu mai scrie cu caps lock

Mircea Warned on Apr 17 2007, 10:16 PM

Added to warn level Deschidere topic existent

 

Sergiuhusca s-a inscris pe forum pe 17.12.2006. In perioada in care a fost in suspend (30 de zile) pentru acumulare de warn, a gasit de cuviinta sa faca 5 conturi clona, conturi depistate si inchise. Daca era dupa mine, pentru fiecare cont clona as fi adaugat cate 30 de zile la suspend, dar adminii au gasit de cuviinta sa nu o faca si le respect decizia.

Share this post


Link to post

Domnilor ne raporta la prezent sau la trecut?

Cum de in 2008 nu am nici un warn?

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post
Rog sa ne raportam la subiect.

Si inca o data am rugamintea de a ne raporta la subiect si la prezent.

De ce, nu-ti place off-topicul? Hmmm, nu s-ar zice!

D-le Tommy vizavi de clone, va rog sa demonstrati...Vizavi de injurii, nu cred ca am adus...

A fost un banc postat, si interpretat gresit...Cred ca nu sunteti dumneavoastra in masura sa discutati despre moralitate si bun simt.

Vrei sa fac eu, ca Tommy nu poate, un check pe IP-ul tau si sa le arat userilor cele 5 clone?

Share this post


Link to post
Rog sa ne raportam la subiect.

Si inca o data am rugamintea de a ne raporta la subiect si la prezent.

Brusc ţi-a pierit cheful de offtopic?

Da' dacă ne raportăm la subiect, cât consumăm şi mai ales la ce viteză avem consumul ăsta? :scarpin:

Share this post


Link to post
Domnilor ne raporta la prezent sau la trecut?

Cum de in 2008 nu am nici un warn?

Trecutul e glorios, prezentul e de aur, viitorul...

Cred ca in 2008 erai mai preocupat de procesele cu politia rutiera decat de consumul masinii tale si de moderatorii comunisti... Ah, sa nu uit, si "moldoveni"...

Share this post


Link to post

Imi aduc si cazierul domnule Mircea?

Nu va puteti raporta la subiectul de fata?Eu zic ca traim in prezent, nu in trecut.

Incepe sa semene cu topicul pentru care am luat warn...Numai ca oamenii de sus nu iau warn...

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post

Nu e nevoie de cazier, am cv-ul tau :) E foarte important ca cei care judeca cazul de fata, indicat de tine ca fiind un abuz al moderatorilor "moldoveni", sa stie cine raporteaza abuzul.

Share this post


Link to post

Exact.

Ma mir ca nu mi-ai postat si Cv-ul aici...

Sunt persoane care se pot raporta la prezent...Daca unii nu pot...e altceva!

Share this post


Link to post

Tu te raportezi la prezent??

Se pare ca aici abuzurile sunt in floare...Cel putin in partea asta "moldoveneasca" a forumului...

Pana nu de mult am luat suspend pt ca-mi-am permis sa atrag atentia unui moderator...Am zis ok...

 

Pot sa-ti atrag atentia ca nu ti-ai luat suspendul pentru ca ai atras atentia unui moderator, ci pentru cumul de warn? Pot de asemenea sa-ti atrag atentia ca atat Focsaniul, cat si Galatiul, se afla in partea "moldoveneasca" a Romaniei? Pot sa te rog sa nu te mai victimizezi si sa nu-i mai crezi pe toti comunisti? Pot sa-ti cer sa respecti niste reguli si un ? Pot sa-ti zic ca puteam sa-ti dau lesne warn pentru offtopic pentru intrebari privind xenoanele pe Kalos, postate pe topic de CNEL, respectiv de tico si matiz la interval de 15 secunde intre posturi? Evident ca pot, dar o fac degeaba...

Edited by Mircea

Share this post


Link to post
Imi aduc si cazierul domnule Mircea?

Fiscal, eventual...

Hai bre, nene Ginele, zău aşa...

Share this post


Link to post

Cum am mai scris si mai sus...

Intai ma uit in curtea mea si apoi in curtea altuia...Poti sa intelegi ce am vrut sa spun?

Chestia cu "partea moldoveneasca" reprezenta altceva, dar nici pe asta nu ai prins-o...

Despre xenoanele de pe Kalos, am mentionat de ce am postat acolo.

Vrei sa-ti fac acum un topic cu "Xenoane Kalos"?

Tu observi ca nu te poti raporta la cazul de fata?

O vorba din popor spune cam asa "Numai femile, dezgroapa mortii:!

Dar suntem off-topic ca idee...

Share this post


Link to post
Vrei sa-ti fac acum un topic cu "Xenoane Kalos"?

Tu observi ca nu te poti raporta la cazul de fata?

Dar suntem off-topic ca idee...

Ia fă ;)

Păi m-aş raporta eu, nene @darrkro , da' nu ştiu dacă mă adresez cui trebuie ;)

Hai că asta e tare, să ajungi offtopic în topicul deschis de tine.

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

Daca imi citesti nick name-ul o sa te poti raporta corect si la obiect.

Share this post


Link to post

Focsani nu e in Ardeal? :-? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Deschiderea unui topic existent = warn.

Eh, oamenii trebuie încurajaţi =))

Share this post


Link to post
Focsani nu e in Ardeal? :-? :mrgreen:

 

Depinde...Asa ti-a spus proful de geografie?

Share this post


Link to post
Focsani nu e in Ardeal? :-? :mrgreen:

 

Dupa curba, prima la stanga.

 

P.S. Topicul asta nu ar trebui sa mai aduca ceva procentaj la warn?

 

P.S.2 Nu dati in mine, is ardelean. :D

Edited by zeneseu

Share this post


Link to post

Zeneseule, tu nu ai voie sa vorbesti ca esti moldovean, deci nu esti obiectiv :D

Share this post


Link to post

Da, e mare consti..conspiraţie :mrgreen:

Edited by EM!L

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...