Jump to content
Sign in to follow this  
Desiree

Abuz!

Recommended Posts

Tragica situatia, nu stiu cum am putea sa ne revansam.

 

Catre ,,tarani'': nu mai poluati bre topicurile frustrati fara icscinci de la country ce sunteti!

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Hai ca te las in pacea Domnului, sa fii sanatos!

Esti irecuperabil, nesimtit pana la capat.

Edited by Desiree

Share this post


Link to post

Iti zic eu de ce ti l-a inchis: pentru ca nu se incadra, nu avea nimic tehnic iar asta (cu exceptia cafenelei) e un forum tehnic.

Share this post


Link to post
Esti irecuperabil, nesimtit pana la capat.

Aici in general coplimentam masinile nu membrii, dar multumesc oricum. Dumneavoastra fiind in domeniul medical probabil ati aplicat un diagnostic corect...

Edited by andreib

Share this post


Link to post
Aici in general coplimentam masinile nu membrii, dar multumesc oricum. Dumneavoastra fiind in domeniul medical probabil ati aplicat un diagnostic corect...

Ok, inaltimea ta. :)

Edited by Desiree

Share this post


Link to post

Ala e primul lucru pe care il fac cand ma inregistrez. Nu am vazut nimic mentionat de genul: "Este interzisa postarea jurnalelor BMW-urilor, deoarece unii nu isi permit". Tu ai vazut?

 

Si in legatura cu pretul..voi nu il stiati daca nu il mentionam eu? Sau am produs o dubla amagire?

 

Domnule MIRCEA, providerul meu mi-a alocat un IP DINAMIC. Cauta pe google daca nu stii ce e ala.

 

Topicul nu este facut la caterinca, si nu eu am poluat topicul, ci niste misogini. Uita-te mai atent si ii vei descoperi.

Edited by Desiree

Share this post


Link to post

Rapunzi la intrebarea asta: "cat de prost poti sa fii sa crezi ca impresionezi pe cineva cu deschisul unui topic in care afirmi ca ai o masina sau alta?"?

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Nu cred ca ai citit!

3. Administratori, moderatori

 

3.1 Administratorii sunt persoanele care deţin acest forum şi se ocupă atât cu partea sa tehnică, cât şi cu partea administrativă. Administratorii au dreptul de a gestiona orice mesaj de pe acest forum şi nu răspund în faţa nimănui pentru acţiunile lor.

3.2 Moderatorii sunt persoane care au dreptul de a gestiona mesajele celorlalţi utilizatori ai forumului şi a interveni în discuţii prin modificarea sau ştergerea mesajelor, urmând în acelaşi timp prezentul ghid. Funcţia de moderator implică responsabilitatea peste o secţiune a forumului sau pe întregul forum, fără a fi necesare explicaţii pentru acţiunile efectuate. Un moderator nu poate fi adăugat sau destituit decât în urma deciziei unui administrator, fără a fi necesare explicaţii suplimentare.

3.3 Orice dispută sau abatere de la a unui moderator va fi semnalată prin mesaj privat unui administrator.

 

4. Conturi

 

4.1 Pentru înregistrare şi activarea contului este necesară completarea tuturor câmpurilor cerute, cât şi o adresă de e-mail funcţională. Adresa furnizată va fi folosită doar pentru procedura de înregistrare în forumul Daewoo & Chevrolet Club şi pentru anunţurile administrative.

 

4.2 După înregistrare, trebuie să vă completaţi datele personale. Conturile fără datele personale completate în întregime NU VOR FI APROBATE.

 

4.3 Puteţi renunţa oricând la contul dumneavoastră. Trimiteţi un e-mail sau mesaj privat unui administrator în care cereţi acest lucru, iar contul va fi închis (mesajele scrise de dvs. nu vor fi însă şterse).

 

4.4 Nu se acceptă la înregistrare ca nume de utilizator adrese de e-mail sau adrese internet. Administratorii îşi rezervă dreptul de a suspenda temporar orice cont care încalcă această regulă până la clarificarea situaţiei.

 

Acum spune tu, cate abateri ai de la aceste 2 articole ale Regulamentului pana acum?

 

Iar chestia cu IP-ul dinamic, las-o jos ca macane! Am certitudinea ca nu ai altceva decat un cont clona, dar astept sa am dovada de la RDS si vorbim apoi. Trist este ca in urma unor astfel de actiuni or sa sufere alti useri care folosesc aceiasi clasa de IP-uri.

Edited by Mircea

Share this post


Link to post
Rapunzi la intrebarea asta: "cat de prost poti sa fii sa crezi ca impresionezi pe cineva cu deschisul unui topic in care afirmi ca ai o masina sau alta?"?

Crede-ma ca am chestii mai importante de facut, decat sa te impresionez pe mataluta. :)

 

Aha, si ce? Voi fi banata? E un capat de lume? Nu. Puteti incepe de acum.

 

Craciun Fericit si sarbatori fericite tuturor, inclusiv misoginilor! :)

Edited by Desiree

Share this post


Link to post

Ai udat fordul puma pe zonele ruginite si a inflorit BMW-ul?

Share this post


Link to post

Nu ea.. sotul .. ce probabil atat mai poate cu pompa.. de benzina =))

Share this post


Link to post
Crede-ma ca am chestii mai importante de facut, decat sa te impresionez pe mataluta. :)

 

 

 

HA ! si eu puteam sa jur ca persoana era cu bune credinte, eram chiar dispus sa ma cert cu toti... pentru ea =)) . Desiree din cate observ chiar nu ai altceva de facut.

Share this post


Link to post

Ce distrusa ...

Share this post


Link to post

dar are x5, deci nu mai conteaza

 

Doamna acadea, nevoie mare sau cum vrei tu: Trebuie sa apreciem gradul de ridicol in care te regasesti si in acelasi simt educatia deosebita de asistenta medicala cu nspe facultati si cu job de asistenta...

 

PS: Eu am nubira, si e ok, nu ma deranjeaza catusi de putin ca nu scrie bmw pe ea.. Nu vreau sa parvin in icscinci, masina care nu mi-as lua-o nici sa am bani cat Tiriac...

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Eu imi aduc aminte o replica din filmul lui kusturita, "vremea tiganilor": "in kkt ai trait toata viata, in kkt ai sa mori".

Share this post


Link to post

Bre, io'nţeleg acu' supărarea, da' titlu' e... laconic! De care abuz e vorba? De medicamente, de alcool, de friptane?

Dezirico, mamă, fi înţelegătoare, aşa e românu', acu' de sărbători face abuzuri... vezi partea plină a paharului (de alcool), odată cu nr. de excese creşte şi nr. de muşterii la cabinet la matale :) deci creşte şi veniturili şi în primăvară şi dai Fordul Pulpa şi Ics Cinciu şi-ţi iei Ics Şase... sau Chiu Şapte!

Hai Creciun Fericit!

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

Dezirica , mama, trimite-i salutari lu Pupaza > :)

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Ador spiritul de luptatori al vajnicilor vigilenti de pe forum.

Un lucru nu inteleg... De ce pana mea, cand apare un "impostor" d-asta, nu-l tratam cu flit, printr-o ignoranta totala. A cui e de fapt frustrarea?

Poate ne mai gandim la chestia asta...

Share this post


Link to post

Indiferenta fata de prosti/ignoranti/nesimtiti nu este o solutie.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...