Jump to content
Sign in to follow this  
COSTIKA

Vand Piese De Cielo Avariat

Recommended Posts

Vand piese dintr-un Cielo care a fost avariat stg spate. MAsina este din 1995, dar este f bine intretinuta. Are instalatie GPL, italiana. Cu exceptia partii stangi spate, in rest este in perfecta stare de functionare. Are culoare bej-auriu, si are f multe piese noi puse pe ea.

Livrez oriunde in tara, cu plata ramburs prin curier.

 

Costel, Suceava.

Share this post


Link to post

...

 

cat vrei pe ea cu totul?

Edited by tolin
reclama pe topicul altuia

Share this post


Link to post

un pret pentru centurile spate ?

Share this post


Link to post

Ma intereseaza volanul. Lasa un nr. de telefon. ;)

Share this post


Link to post

salut m-ar interesa si pe mine un alternator  id marian_iancu sau lasa-mi un msj pe prv cu nr de telefon

 

 

 

Multumesc mult.

Share this post


Link to post

Ma intereseaza plasticele din jurul schimbatorului de viteza, aia care contine si burduful de piele, plus rama de plastic din jurul casetofonului . Astept raspuns aici sau pe PM. Si un pret, te rog mult.

Share this post


Link to post

Primim si noi un raspuns?

Share this post


Link to post

Nu veti primi raspuns decat dupa data de 05.09, pt. ca are suspend. Motivul nu-l stiu. Am vorbit cu el la telefon.

Share this post


Link to post

boxele spate (banuiesc ca este cielo "normal" nu hatchback) - le mai ai?

Share this post


Link to post
Ma intereseaza plasticele din jurul schimbatorului de viteza, aia care contine si burduful de piele, plus rama de plastic din jurul casetofonului . Astept raspuns aici sau pe PM. Si un pret, te rog mult.

 

Bine te-ai intors ! astept si eu un pret pe piesele de mai sus precum si o apreciere asupra starii in care se afla. Deci ma intereseaza TOT ce tine de plasticele alea de pe acolo, inclusiv peretii laterali din plastic .

Share this post


Link to post
ma interseaza centruile si clopotelul...

centurile fata sau spate, sau toate?

Share this post


Link to post

numai pe fata, ma interseasa sa le montez pe o dacie berlina

Share this post


Link to post

Costica, ma ignori, Costica? :-W

Edited by Englishman

Share this post


Link to post
...

 

cat vrei pe ea cu totul?

1500 euro cu tot cu instalatia de GPL, este instalatie pe fiecare injector.

 

salut m-ar interesa si pe mine un alternator id marian_iancu sau lasa-mi un msj pe prv cu nr de telefon

 

 

 

Multumesc mult.

 

190 ron

0744343119

 

Bine te-ai intors ! astept si eu un pret pe piesele de mai sus precum si o apreciere asupra starii in care se afla. Deci ma intereseaza TOT ce tine de plasticele alea de pe acolo, inclusiv peretii laterali din plastic .

 

100 RON toate. Mentionez ca sunt in perfecta stare

 

boxele spate (banuiesc ca este cielo "normal" nu hatchback) - le mai ai?

 

da, le mai am, si costa: 80 ron ambele.

 

radiator +ventilator?

 

radiatorul de racire este nou si costa 200 ron

ventilatorul re racire cu tot cu carcasa: 150 ron

Share this post


Link to post

Bun asa, maestre. Nu-mi place sa ma tocmesc. 100 RON sa fie. Atasez o poza ca sa stii exact ce vreau.

 

Deci : peretii laterali ai casetofonului ( acolo unde in poza mea se vede o boxa) , rama dimprejurul casetofonului ( care in poza e neagra la mine) si consola dimprejurul schimbatorului de viteze, care contine si burduful maciuliei. Si orice alte plastice care rezulta din demontare.

Te rog sa le demontezi cu atentie, sa nu se rupa ceva pe acolo.

 

Zi-mi cum facem cu afacerea. Ramburs cu plata la primire ?

Astept PM .

Bafta !

post-3072-1223231044_thumb.jpg

Edited by Englishman

Share this post


Link to post
Bun asa, maestre. Nu-mi place sa ma tocmesc. 100 RON sa fie. Atasez o poza ca sa stii exact ce vreau.

 

Deci : peretii laterali ai casetofonului ( acolo unde in poza mea se vede o boxa) , rama dimprejurul casetofonului ( care in poza e neagra la mine) si consola dimprejurul schimbatorului de viteze, care contine si burduful maciuliei. Si orice alte plastice care rezulta din demontare.

Te rog sa le demontezi cu atentie, sa nu se rupa ceva pe acolo.

 

Zi-mi cum facem cu afacerea. Ramburs cu plata la primire ?

Astept PM .

Bafta !

 

trimite te rog o adresa unde sa le trimit.

plata ramburs.

o sa trimit prin curier, fan curier.

Share this post


Link to post

:o fftopic:

 

Ca sa evitati unele probleme si discutii la sosirea coletului la destinatar, @COSTIKA roaga curierul care-ti va ridica expeditia sa specifice pe AWB ca destinatarul are voie sa verifice coletul inainte sa plateasca rambursul.

Share this post


Link to post

Ma intereseaza farul stanga, daca este functional reglajul electric. Da-mi un pm cu un pret ...

Share this post


Link to post

Costica, vezi ca ai PMcu adresa completa, nr. de tel, etc. Sa-mi comunici daca este ok si ziua cand trebuie sa soseasca coletul.

 

Rugamintea mea este sa rogi curierul sa-mi dea voie sa verific continutul coletului, asa cum spunea bine cineva mai sus.

 

Mutumesc si bafta la vanzare !

Share this post


Link to post
Ma intereseaza farul stanga, daca este functional reglajul electric. Da-mi un pm cu un pret ...

 

nu-l mai am

 

un pret pentru centurile spate ?

 

80 ron ambele

 

ma interseaza centruile si clopotelul...

 

 

centurile fata-- 2*35 ron

clopotel---------50 ron

Share this post


Link to post

...

 

dar tu cat dai?

Edited by tolin
citare inutila a postarii anterioare !

Share this post


Link to post

sal, ma intereseaza manerele interiore ale usilor fata, cele cu butoanele pt geamuri stg - dr. astept un pret. merci!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...