Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Benzina EFIX

Recommended Posts

Sau ca-n bancul ala "daca intreaba de ce e verde, o iau la bataie" !

Share this post


Link to post

Am bagat si eu la ei. Super misto locatiile. A si venit o tinerica sa ma ajute sa pun benzina, sa nu imi murdaresc eu unghiutele. Din pacate nu pot face un review despre benzina ca mi s-a oprit motorul in mers si n-am apucat sa o testez prea mult.

Share this post


Link to post

Pai ce review sa faci? e acelasi lichid ca la orice benzinarie RPT. Noaptea e mijto sa treci pe acolo, ziua e mult inox si cam atat :mrgreen:

Share this post


Link to post

Era pe vremuri reclama aia cu Pepsi la litru'.

Poate bagă şi Rompetrolu' una cu Efix la Litro'... :)

Share this post


Link to post

Am trecut si eu saptamana trecuta si am vazut cum arata (si ziua si noaptea).

Arata bine, desi nu as categorisi ca premium. Probabil tine si de gusturi. Si pana la urma, e o benzinarie, nu poti cere extrem de mult. :D

 

Deocamdata nu cred ca au vandut spatiul de reclama pe panouri, asa ca aparea floarea pe tot ecranul. Vizibila de departeeeee.

Share this post


Link to post

Pe panouri nu o sa ruleze decat spoturi RPT intrerupte la 10-15 secunde de floarea RPT pe tot ecranul si motto Powered by Rompetrol

Share this post


Link to post

Am bagat in Leganza 3 ani numai benzina Efix si am fost multumit de ea.Nici nu am umblat vreodata la injectoare.

Acum am un Opel 1,6 si bineinteles ca am continuat cu aceeasi benzina dar numai sunt multumit de performante!Parca nu trage bine ,nu stiu ce se intampla. Oare sa fii umblat Rompetrolul la calitate? Ca tot au scumpit-o!

Share this post


Link to post
(sau era de pus la Caterincă?! :mrgreen: )
  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...