Jump to content
Sign in to follow this  
Lucman

Deja suntem 8

Recommended Posts

nu dispar mai au prea mult succes !...Singura smekerie e consumul la asta treb sa umble altfel masinutza sau motocicleta carosata cum vrei tu sa-i zici merge la vanzare ...Mai traieste supozitorul va spun eu !!!!!!!

Share this post


Link to post

Mai baieti stati linistiti.Chiar daca nu avem subiecte concrete eu zic ca conversatia nu lipseste de pe acest forum.Nu putem sa ne comparam cu Dacia.Si acolo din totalul de xxxxx membrii cati scriu frecvent?

Share this post


Link to post
Mai baieti stati linistiti.Chiar daca nu avem subiecte concrete eu zic ca conversatia nu lipseste de pe acest forum.Nu putem sa ne comparam cu Dacia.Si acolo din totalul de xxxxx membrii cati scriu frecvent?

Inafara d'asta la intilniri n-apuci sa-i saluti pe totzi ca se sparge gasca.

Share this post


Link to post

Dragi copii, suntem deja 88...

Creshtem ca fat frumos, nu alta...

 

la mai mare!

:drinkers:

Share this post


Link to post

Subiect care se va INCHIDE in scurt timp. PROPUN STERGEREA!

Share this post


Link to post

Da' daca-l stergi, nu le scazi la respectivii din numarul de mesaje postate de ei? :o

Share this post


Link to post

Ba da. Dar parcă numărul de mesaje nu conta, ci calitatea lor !

Share this post


Link to post

Dupa 2 luni si 20 de zile sintem 118; ~1.5/zi ... frecventa inscrierii de noi membri a scazut ... ne stabilizasem cam la 2/zi si peste ...

Share this post


Link to post

Las'ca-i bine... altii n-au nici atit... si suntem noi putini, da' BUNI!

Traiasca! :drinkers:

Share this post


Link to post

Pai nu vezi ca am ramas fara "material"? nu se mai strica nimic pe la nici unul, nici macar mie, toate trotinetele merg unse ... daca tu nu mai stai bot in bot cu MM nu mai apare nici o dotare de lux pentru E-klasse ... nasol, nasol ... io de-abia mai am malai pentru benzina, nu se mai pune problema de nimic ... nasol, nasol ... :oops: 8) :lol:

Share this post


Link to post
... io de-abia mai am malai pentru benzina, nu se mai pune problema de nimic ... nasol, nasol ... :oops:   8)  :lol:

 

subscriu, din pacate..

nevasta'mea shi'a dat azi demisia, asha k voi apare shi io la intalniri cu matizul...macar atata lucru... :?

Share this post


Link to post

... si nu are backup? :shock: ... nasol, nasol ... :roll:

Share this post


Link to post

deocamdata nu, dar e mai bine asha, oricum..

ishi omora sanatatea acolo..

Share this post


Link to post

Trebuie sa ne gandim serios la modalitati de promovare a forumului.Acum ca avem si domeniul trebuie sa inventam ceva.Joi sera propun ca acesta sa fie principalul subiect de discutie.Pe de alta parte mai bine mai putini dar si fara probleme.Voi ce credeati ca ne-am luat Dacia?Totusi acel forum s-a ridic pe problemele masinilor si sincer nu imi doresc asa ceva.Este o etapa a forumului la care din pacate ma asteptam dar speram sa se intample cat mai tarziu.Eu zic ca atata vreme cat noi suntem entuziasti vom gasi ce sa discutam(doamne fer probleme tehnice).Noi sa fim sanatosi si decat multi si... mai bine putini si buni.

Share this post


Link to post

Putina statistica: ~80% din membrii acestui forum au cel putin un mesaj; forumul e foarte activ, avem ~75mesaje/user, mai mult decit dublul prietenilor nostri de pe DaciaClub, care au ~35mesaje/user.

Share this post


Link to post
Dupa 2 luni si 20 de zile sintem 118; ~1.5/zi ... frecventa inscrierii de noi membri a scazut ... ne stabilizasem cam la 2/zi si peste ...

Acum a scazut si mai mult! 1.38 utilizatori/zii si e in scadere.

Share this post


Link to post

Pai ne invartim in jurul cozii:nu autocolante,nu fluturasi,nu numere personalizate,nu probleme la masini.De unde sa apara din neant?

Share this post


Link to post

... nu tu domeniu :)

 

Concluzie: să ne apucăm să mai scoatem o şaibă, să hâţânăm câte un releu, mai uităm nişte siguranţe, mai slăbim nişte furtune, s-avem ce discuta, nu ?!? :P

Share this post


Link to post

Statistica 30 Iunie 2004

 

Mesaje scrise pe zi: 86.54

Subiecte pe zi: 4.97

Numarul utilizatorilor: 160

Utilizatori pe zi: 1.23

Share this post


Link to post

Nu va facetzi probleme e VARA , omu' mai pleaca colo-colo insa din septembrie trebuie sa va gindtzi la chestii mai atractive :idea: , ca eu ma gindesc sa fac ceva valuri pe-aici ... :D

Share this post


Link to post

Eu as aduce niste animatoare, cu pampoane dar iar ma ia @$!@#% (nick cenzurat) la suturi asa ca le pastrez pentru mine. :wink: :P

Share this post


Link to post

lasa pampoanele ca intram la parnaie...

 

da' cu tanga nu poti sa aduci? ca aduc eu pe forum 20-30 de oameni...

Share this post


Link to post

prefer putzini, dar de calitate.. :wink:

Share this post


Link to post

Am depasit TRABANT-ul pe trafic.ro, avem pozitia 44 pe pagina 5, trabi.ro e pe 50 ... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post

Mey voi atzi vazut cine e ultimul inscris in forum? :rotfl: 'adrianpaunescu'.

O fi ala realul? :rotfl:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...