Jump to content
Sign in to follow this  
iso

Joace AUTO pe PC

Recommended Posts

Topul meu!

 

1. COLIN MCRAE 2005 (si COLIN MCRAE 2)

2. MotoGP 2 (Rossi si tot tacamul)

3. Mototrax (enduro)

4. Floutout (curse in noroi cu super masini)

5. NFS Porsche

 

ps: Richard Burns Rally pare super piesa, dar nu l-am putut juca la greu ca nu am gasit unul spart bine!

Share this post


Link to post

Ce mai joaca baietii ?

San Andreas ati jucat ? Cum vi se pare ?

eu mai joc Mercedes Benz world racing , toca race driver, squadra corse alfa romeo racing -> e super misto jocul ...realist de tot :>

scar-squadra-corse-alfa-romeo-20050315000116747.jpg

Share this post


Link to post

Am o mare problema cu S.C.A.R.: mi se face ecranul negru si gata... Sunt convins ca e vreun codec si vreun film de inceput care face figuri, dar nu m-am prins care...

 

Pana atunci, in continuare, GT4:

post-65-1120460406_thumb.jpg

post-65-1120460455_thumb.jpg

post-65-1120460469_thumb.jpg

post-65-1120460484_thumb.jpg

post-65-1120460517_thumb.jpg

post-65-1120460564_thumb.jpg

post-65-1120460588_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ete bag si eu niste poze Grand Theft Auto San Andreas ca pe asta il joc acum!!

 

post-919-1120519654_thumb.jpgpost-919-1120519694_thumb.jpgpost-919-1120519736_thumb.jpgpost-919-1120519755_thumb.jpg

 

post-919-1120519782_thumb.jpgpost-919-1120519829_thumb.jpgpost-919-1120519850_thumb.jpgpost-919-1120519884_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Pai GTA:Sa joc si eu, doar ca ma dor urechile de la limbajul ala... Si atunci ma "spal" si la ochi si la urechi cu GT4... O sa incerc sa pun un filmuletz unde sa se auda si motorul, dar mi-e greu sa aleg o masina din 730...

Share this post


Link to post

deabia astept sa apara GT Legends !

masini adevarate !

167606_full.jpg

167602_full.jpg

167603_full.jpg

Edited by ToPser

Share this post


Link to post

Ei, da! Asta chiar arata superb! Si masini din anii 60 si 70! E un joc care merita asteptat!

Share this post


Link to post

Only the best drivers will stand a chance and can afford to ensure all cars for their team

10tacle studios today announced that GT Legends, the new racing game in the works atSimBin, will hit the store shelves at the beginning of October 2005. Trying to recreate the period of great racing adventures of the 60s and 70s, the game is built on a new engine, hence improved graphics and features over 90 GT and touring cars of the past generations, like the Austin Mini Cooper S, the Ford Capri or the Mercedes 300 SL.

 

Se pare ca apare in octombrie ! de-abia astept ! :lavolan: :lavolan:

179940_full.jpg

Edited by ToPser

Share this post


Link to post

Acum am vazut: e facut de aceeasi firma care a facut FIA GTR! Adica e simulator, nu arcade. Site-ul: http://www.gt-legends.com/ . Si cateva detalii de la ei:

 

"Over 90 of the most desirable classic racing cars from the 60s and 70s. Recreated with a perfectionist eye by automotive and motor sports experts. More than 10 officially licensed tracks from across Europe. A new level of realism based on real world technical data and exhaustive R&D with the co-operation of the FIA, GTC-TC Race Teams and Tracks. Faithful recreations of the actual car sounds heard at GTC-TC race events."

 

Si un trailer: http://www.gt-legends.com/trailer_en.php

Share this post


Link to post

superb jocul, pacat ca nu il voi putea juca la adevarata lui valoare(deh.. sistem mai slab). Un joc care imi place in ultima vreme e GTA SAN Andreas, si ca sa nu mai rescriu, aveti parerea mea de pe autoshow

 

 

am facut si eu rost de San Andreas si l-am frecat putin si pot sa zic ca imi place. Chiar daca e bazat pe engine-ul din Vice City , faptul ca se misca bine pe calculatoare mai putin bazate ma bucura. E superdistractiv jocul e imens, chiar daca nu l-am jucat pe misiuni ci doar am explorat locatiile care sunt imense. Si ce fain e sa conduci un tren sau un avion cu reactie , ca sa nu mai zic de elicopterele alea grele  Masinile sunt si ele multe , si ce e mai important e ca au inceput sa apara pe net masini suplimentare. Dar... nu am reusit pana acum sa instalez nici o masina , chiar daca m-am chinuit cu imagetool. Este cineva care sa ma ajute si sa imi spuna ce sa fac? (cel putin pana apare un GTA mod installer care sa stie sa lucreze cu san andreas)

 

Si mai trebuie sa apara si un nou arcade(banui) numit Volkswagen Golf Racer, un nou joc monomarca, care probabil se va axa pe modele vw.. il asteptam cu interes..

Share this post


Link to post

Poate ca stiti deja clipuletzul video cu The Annoying Thing, broscutza cu casca de motociclist care face ca un motor dingura. Haios foc. Ei bine, in curand apare un joc de curse tip kart, bazat pe broscuta in cauza!

 

http://www.crazyfroggame.com/

Share this post


Link to post

Stie cineva de unde pot sa fac rost de jocul Interstate 76? ca nu prea l-am vazut pe de ce, mi-a placut la nebunie cand l-am gasit da l-a gasit si jeefo dup-aia :mda:

Share this post


Link to post

Vezi ca (mai demult) a aparut si interstate '82, eu l-am incercat mai demult pe asta si n-am fost dezamagit. Era un joc super la vremea lui insa acum banuiesc ca e sub GTA San Andreas (presupun, ca n-am jucat GTA S-A).

Share this post


Link to post

Stie cineva ceva de jocurile: Rally Sport Chalange si de Legal Street Racing? Ca am kiturile si nu stiu daca merita sa stric cd-uri cu ele...si nu merg emulate.

Share this post


Link to post

Rally Sport Challenge facut de Microsoft, pe 3 cd-uri? Si Street Legal Racing care, Redline? Daca da, parerea mea e ca merita ambele. Nu sunt spectaculoase dar primul e plin de masini, al doilea are o parte de tuning foarte amanuntit la motor.

Share this post


Link to post

Da de Juiced ce ziceti ? va place ?

Share this post


Link to post

Mi se pare o diferenta imensa intre filmele care circulau pe net si jocul in sine, si diferenta e in rau... Grafica mi se pare jenanta pentru 2005, iar jocul in sine... Nimic nou... Parerea mea...

 

P.S. ia sa mai bag niste GT4!

Share this post


Link to post

Ma joc si eu acum Gran Turismo 4 si vreau sa zic ce e de un realism de speriat !

Acum cateva zile am inceput jocul ... am facut prostia sa vand unele masini ca am avut nevoie si acum nu mai am bani sa iau si nu mai pot participa la unele curse ...

am trecut greu de la license center acolo ...e o cursa cu un mercedes 190 evo II la nurburgring de care am trecut f greu ... dar am trecut :banana:

In rest jocul...nota 10 :mrgreen:

Share this post


Link to post

Oooooo, bun venit in club!!! Gata, s-au dus noptile de somn!!!

 

P.S. daca vrei sa faci niste bani, ia si a 2-a licenta macar si mergi la Special Conditions Hall, ia a 2-a cursa (Rally D'Capri), o faci usurel (sunt 2 curse de 2 ture, raliu de coasta pe asfalt) si primesti o Toyota care valoreaza peste 200.000$. O sa tot faci cursa aia in prima parte, e foarte utila!

 

Uite, atasez si un ghid util.

Gran_Turismo_4_Online_Strategy_Guide.doc

Share this post


Link to post

mersi nene viper ptr ghid... acuma am primit o masina ciudata ...Nike One 2002

o sa iau si specialu `

Share this post


Link to post

E suficient cu ce ai, te poti apuca de cursa aia!

Share this post


Link to post

Exista si versiune de PC pt GT4? Ca suna interesant rau.Daca exista, mi-l aduce si mie cineva la intalnire PLSSSSS (contra cost evident. Multam anticipat. :osanale:

Share this post


Link to post

Dupa aproape 6 ani de la lansarea Playstation2 inca nu a aparut un emulator care sa fie in stare sa joace un joc de PS2 pe PC de la un capat la altul... Cele mai puternice realizate pana acum ori joaca doar jocuri fff vechi, ori se blocheaza in meniurile celor noi. Si nici nu va aparea curand, sau chiar deloc. Deja la primavara apare Playstation3...

Share this post


Link to post

Viper vin si eu cu o intrebare ...poate suna a intrebare prosteasca dar nu stiu !

Se poate schimba culoarea masinii la GT4 ?

Am o gramada de masini si toate sunt aproape aceeasi culoare ...vad numai gri in fata ochilor si m-am plictisit :P

Mersi

A si inca o chestie pe care am descoperit-o ieri...daca schimbi uleiul la GT Auto iti cresc cp :D

Share this post


Link to post

Iti cresc CP cam cu 50CP, dar se duc in timp... Si conteaza fff mult la masinile SH, care oricum au un ulei negru la inceput... Apropos, daca ai folosit o masina mai intens, nu uita sa o speli! Culmea, conteaza!!!

Apoi, culoarea o poti alege numai la cumpararea masinii, daca are mai multe culori...

Poti schimba jante, eleroane (ma rog, nu te lasa la toate modelele)... Si se schimba si comportamentul masinii!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...