Jump to content
Sign in to follow this  
pixelconscious

cielo sh vs. solenza ?

Recommended Posts

Daca nu cumperi masina de la gembas ( samsar ) sansele sa fie cu KM reali sunt de 80% , 20% sunt taximetristii care mai minaresc KM

Share this post


Link to post

Esti cam prea optimist... remember ca suntem in ro??? aici tot omul se gandeste sa fure ceva... chiar si vecinul meu care este om in varsta (60+) ma intreba cum poate sa manareasca km la cielo ca nu da bine 130kkm si ca 60 ar fi si mai bine...

Share this post


Link to post

clar, de la samsari nu se merita sa cumperi. pe de alta parte si unele firme care au cielo si le vand, mai "umbla" putin la km (stiu eu un caz)

 

una peste alta, va zic o faza.. cand ajung seara acasa, parca nu imi vine sa cobor din masina... asa ca mai fac cateva ture inainte sa parchez si sa inchid. de ce fac asta ? dunno... cred ca este placerea de a conduce o masina, altceva decat dacia :urale:

Share this post


Link to post

cool, la fel faceam si eu cand mi-am luat masina noua... prima oara a fost cu tico si a doua oare... ghici cu ce? :lol:

 

asa se intampla cand iti iei o masina... sa te vad dupa ce te streseaza cu 1k de kkturi care incep sa zornaie sau sa se strice...

 

 

in alta ordine de idei... let's close the topic... omu' si-a luat deja cielo, nu mai avem de ce discuta si ne dam in balarii...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...