Jump to content
Sign in to follow this  
PiTico

Mi'au Furat Cheile

Recommended Posts

fratilor, am fost jefuit azi-noapte si, printre altele, mi'au luat ambele chei de la tico (v'as fi recunoscator daca nu m'ati intreba si voi de ce tineam ambele chei in acelasi loc). cat ma costa sa schimb setul de yale si contactul si de unde sa mi le iau? as avea mare nevoie de masina, ca tre' sa umblu sa'mi fac o groaza de acte #-o

Share this post


Link to post

intai trebuie sa te asiguri ca nu-ti pleaca si cu masina...

Share this post


Link to post

Eu am schimbat alaltaieri toate incuietorile. Din pacate nu era set complet si cu contact asa ca am luat doar pentru usi. Pret 60 RON. Manopera la negru 20 RON. Eu as zice sa iei legatura cu d-nul Nicu Barbu, parca am vazut la d-sul in oferta. Expeditie cu curier le poti avea a doua zi. Asta daca nu gasesti mai repede la vreun magazin auto din orasul tau.

Share this post


Link to post

Pai de la magazinele de piese. Blocul de la contact, yale usi stanga dreapta si portbagaj. La blocul de la contact la montaj trebuie sa tai niste suruburi speciale care sunt tip antidesfacere(se pot strange dar nu le mai poti desface). Sunt destul de complicate operatiile daca nu ai un garaj incalzit iti recomand sa apelezi la service.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...