Jump to content
Sign in to follow this  
laurentziu83

Cat costa de fapt o aparatoare de noroi spate ?

Recommended Posts

Am fost acu vreo 2 zile la magazinul dalerului de unde mi-am luat masina din GL sa intreb de o aparatoare de noroi pe spate si, eventual sa cumpar. A mea din dreapta nu mai are bucata de jos, a ramas numai o mica parte. Nu aveau si urmau sa aduca. Ii intreb de pret: 180-200k lei (sau 160k, ma intreb daca am auzit bine, ramasesem mut) imi raspunde vanzatorul. Pe adresele de pe net recomandate de forum gasisem preturi de genul 50k lei. Nu au mai fost actualizate site-urile sau sau e pretul umflat cu pompa la ENA Gl? Astept o parere despre cat ar costa. Nici in Is unde am fost nu aveau, de TICO aveau la 70k (am intrebat ca sa-mi fac o idee). Daca pretul nu e umflat si asa e peste tot, atunci o sa apelez cu incredere la dezmembrari sau la vreun service Daewoo, poate gasesc vreun spoiler spart cu aparatori bune, ca n-am nevoie sa sara in ochi a nou.

Share this post


Link to post

eu mi-am luat acum o saptamana=66000 la mine in slobozia

nu stiu preturi din bucuresti

Share this post


Link to post

Eu am luat de la Radacini de la Gara de Nord 68k pe fata, pe spate ziceau ceva de 51k?

Share this post


Link to post

Am cumparat acum 2 luni aparatori de noroi fata pt matiz de la magazinul din zona pasajului muncii. Pretul era 85.000 bucata.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...