Jump to content
Sign in to follow this  
tony_ton2005

Revizie Generala

Recommended Posts

am un tico din 98 si a inceput sa cam oboseasca. este adevarat ca pina acum n-am bagat mai nimic in el,

e super masinuta, dar am inceput sa am probleme cu planetarele , ceva rugina pe ici pe colo. ma gindeam ca daca tot trebuie sa o aranjez , as vrea sa pun si ceva tunning . imi spune si mie cineva un servise serios

chiar daca este mai scump dar sa faca treaba bine.

P.S. am vazut masinuta lui peppino la un semafor . e belea !!!!!

Share this post


Link to post

linkul nu'l ajuta mare lucru, totusi poti incerca sa cauti pe forum..

ptr tinichigerie incearca la city-center, ptr mecanica chiar nu stiu, dar din ce am avut eu nevoie tot la city-center am rezolvat fara probleme.

bafta.

Edited by strumfuadi

Share this post


Link to post

Eu am fost foarte multumit de serviciile de la Grand Garage mai ales pentru ca am beneficiat de garantia lui Pepinno. Atat pe parte de mecanica dar si pe parte de tinichigerie/vopsitorie serviciul a fost prompt si ireprosabil iar pentru membrii daewooclub Pepinno se da peste cap sa-i faca fericiti. Eu, cel putin, am fost foarte multumit de atentia cu care am fost tratati atat eu cat si ticozauru'. Sper sa nu-l vizitez prea des pe Pepinno la locul de munca dar in ceea ce ma priveste primul meu gand cand vine vorba de service Daewoo este Grand Garage.

 

 

Sper sa nu fiu acuzat de reclama...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...