Jump to content
Sign in to follow this  
razvanclub1

Sef La Frf

Recommended Posts

astazi sunt alegerile la FRF si vroiam sa stiu cu cine ati vota daca ati fi vreun presedinte de club

Share this post


Link to post

Vrem pe Nicoleta Luciu presedinte la FRF :mrgreen:

Share this post


Link to post

Pe Mobutu Sese Seko Koko Ngbendu wa za Banga!!!

Share this post


Link to post

Acu' fara caterinca , oricine in afara de mincinasul!

Share this post


Link to post

fara caterinca.. jiji bekaly :) )

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

:o fftopic: Nene Viper, numele corect e Mobutu Sese Seko Nkuku Ngbendu Wa Za Banga :mrgreen:

Share this post


Link to post

:o fftopic:

Daca tot sintem la capitolul:

Mobutu Sese Seko Kuku Mbemgdu Wa Za Banga = tradudere => cel ce zboara din victorie in victorie

 

P.S. Rog acest topic sa fie mutat la caterinca... =))

Share this post


Link to post

Salam Aleikum, frate :) )

 

si acum ontopic:

 

Mircea Sandu ramane la sefia FRF

 

Zi decisiva pentru viitorul fotbalului romanesc. Mircea Sandu a fost reales in functia de presedinte al Federatiei Romane de Fotbal. El l-a invins pe contracandidatul sau Gica Popescu, cu 187 de voturi fata de 102

 

Cuvantul decisiv l-au avut cei 294 de alegatori care reprezinta asociatiile de fotbal de la toate nivelurile. Votul lor nu l-a detronat pe Mircea Sandu. Dupa 15 ani la sefia FRF el va mai conduce federatia inca 4 ani.

 

b-( Traiasca mafia din FRF :butt:

Edited by sebian

Share this post


Link to post

oricum mai bine cu mircea sandu decatcu gica popescu.daca castiga popescu numai dinamo castiga campionatul

Share this post


Link to post

Decat atat !MI-E O SCARBA DE MOR !TRAIASCA SI INFLOREASCA SCUMPA NOASTRA PATRIE SI MIZERABILII EI CONDUCATORI !Nu-s dinamovist ,stelist , rapidist etc- eu sunt cu petrolu' deci impartial !

Edited by body

Share this post


Link to post

Si eu tin cu Faru'....tot impartial sunt..

Pe cele mai inalte culmi o sa ajungem cu nea' Sandu...na cam zis-o si pe asta :)

Edited by MCojo

Share this post


Link to post

Bai, nene, da mare chestie de importanta nationala a ajuns chestia asta cu fotbalul... E deja vitala, si daca nu stii ceva in domeniul asta risti sa nu primesti si angajare!!!

Share this post


Link to post

pai normal. e binecunoscut ca orice roman se pricepe la fotbal. daca nu te pricepi la un lucru atat de simplu, cum sa creada angajatorul ca te pricepi la lucruri mai importante???

Share this post


Link to post
Bai, nene, da mare chestie de importanta nationala a ajuns chestia asta cu fotbalul... E deja vitala, si daca nu stii ceva in domeniul asta risti sa nu primesti si angajare!!!

Clar, esti declarat colegul anti-social > :)

P.S. Sunt in aceeasi situatie, adica afon, nu anti-social :banana:

 

P.S. apropos de echipele locale, cu care tin majoritatea, Craiova mi se pare ca e in B :) )

Edited by akaionut

Share this post


Link to post

lasa ca netoiu e in A

Share this post


Link to post

Alegerile astea au fost ca turul doi de acu cativa ani: ori Iliescu ori Vadim adica ori Nasul ori clanul Becali. Grea decizie.

Share this post


Link to post

Eu votez cu tizul meu Gigi.Gigi Becali. :D

Edited by gigi-kent

Share this post


Link to post

Si de ce n-ai dat si tu o bere, bre, de sf. gheorghe? Stii ca am probleme cu gatu' si trebuie sa fie tot timpul umed. :D

Share this post


Link to post

Era o vorba: "Pleac-ai vostri, vin ai vostri, noi ramanem tot ca prostii". De aici incolo...nu mai e decat problema de optica, cum privesti problema. "Lasa-l bah pe Nashu', ca macar am postul asigurat, mai o prima, mai un gratar, un shpritz, ceva...leafa merge, nu ma doare capul, ce sa ma incurc eu cu mafiotii aia" sau "Da-l jos pe nenorocitul ala ca a furat destul, sa vina altcineva mai bun". Oare klanul B-k-lee e mai bun decat klanul năşesc? Putin probabil. Aaa, din punct de vedere caracterologic Gica Popescu este mai nemanjit decat Mircea Sandu, pentru ca nu a apucat sa se manjeasca, nu avea unde. In Anglia, in Olanda, in Spania sau in Germania nu prea avea cum. Dar...ceva-ceva tot a gasit si el cand a venit in Romania si s-a inhaitat cu fratii. Insa nu e mai putin adevarat ca fara sa aiba spatele asigurat de cineva puternic (in fotbalul romanesc asta inseamna "uns cu toate alifiile) nu ar fi avut parte nici de cele 50 de voturi prognozate de Guru Mitica. Pe de o parte imi pare rau ca voi vedea inca 4 ani figura lui mircea sandu legata de imaginea nationalei pe de alta imi pare bine ca nu va aparea pe ecrane mutra lui giovanni. Insa adevarata problema este data de faptul ca un om aparent competent si integru, pana la proba contrarie, a cazut prada jocurilor de culise dintre doua poluri ale puterii care nu au nimic bun de oferit pentru fotbal. :(

Share this post


Link to post
Si de ce n-ai dat si tu o bere, bre, de sf. gheorghe? Stii ca am probleme cu gatu' si trebuie sa fie tot timpul umed. :D

Erai cu masina si nu puteai sa bei. :drinkers:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...