Jump to content
Sign in to follow this  
dnysterian

Magazine Din Constanta

Recommended Posts

stie cineva care sunt magazinele cu piese pt cielo , din constanta . Magazine care se respecta fara piese facute in garajul vecinului . Pana acum doua saptamani nu eram interesat ca nu aveam masina dar de cand mi-am luat s-a schimbat situatia :lavolan:

Share this post


Link to post

Sunt o gramada de magazine plasate pe strada Poporului si pe Baba Novac, partea mai apropiata spre Poporului...

Share this post


Link to post

Eu cumpar piese de pe baba novac, intre poporului si soveja, este un magazin mic cu o copertina albastra, au piese bune, si mai este un magazin la casa de cultura inspre dacia, este la parterul blocurilor inalte pe dreapta cum mergi spre mamaia langa o farmacie. vis a vis de parc.

 

Resul nu mai stiu, eu de aici cumpar piese, si par a fi si bune

Share this post


Link to post

eu iau piese de la auto pro dac - este un magazin pe poporului, la intersectia cu fulgerului...distribuitori piese daewoo. am luat de la ei - printre altele - curea distributie originala daewoo - la numai 600.000, cand in oras am gasit si cu 1, 5 mil...

in plus, au antigel si ulei omv originale - recomand tuturor sinteticul omv 5w40 - foarte bun, made in austria, masina nu a mancat nici un gram, am facut deja aproape 1000 km cu el...

daca ai timp, cauta-mi postul cu toate piesele cumparate de la ei (e in "preturi piese cielo")..... toate au preturi bune, comparativ cu alti vanzatori.

bafta

off - topic...poate ca ar trebui sa ne intalnim si noi odata, posesorii de daewoo constanteni. la o bere se pot afla multe secrete in ale motoarelor si pieselor cu preturi bune... :D

Edited by predaeduard

Share this post


Link to post

:o fftopic:

Ohoooo ce pasarel ti-a iesit pe gura @predaeduard ...Dar se pare ca nu prea citesti forumul...

Ia uita-te aici ... ai 19 pagini de citit despre intalnirile din Constanta

Edited by MCojo

Share this post


Link to post

mcojo, atunci sa reformulez, poate ca ti-o conveni mai mult...propun sa ne intalnim si noi, constantenii, la o data pe care o vom stabili, pana in revelion..la o bere se pot afla multe secrete despre motoare si preturi bune...

e mai bine asa?

p.s. recunosc ca nu vazusem thread-ul legat de o serie de intalniri la malul marii. deh, sunt nou pe aici.

Share this post


Link to post

Sa ramanem totusi la specificul topicului si sa nu ne abatem de la ...restul de informatii le gasesti in celelalte topicuri specializate...

Vezi si PM-ul trimis!

Share this post


Link to post

sa nu uitam de magazinele de la Delfinariu, de pe B-dul Mamaia, si de cel de peste podul de la butelii... pe dreapta.. imediat dupa ce treci podul venind dinspre B-dul I.C. Bratianu (am inteles ca si aia sunt importatori).

Share this post


Link to post

Am si eu un vot pentru magazinul de la delfinariu( ala de pe partea dreapta cum vii dinspre Capitol ). Ulei Castrol Magnatec 5w40 - 140RON, filtru ulei Daewoo GM 11 RON , Ornament descuietoare usa interior Cielo 3.5 RON, Curea Distributie BOSH + Role tot BOSH - 2 mil si nu mai stiu :)

 

PS : Capac sigurante la cielo 9 RON.

Edited by TBirdi

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...