Jump to content
Sign in to follow this  
Maxx

Knob-ul (maciuca) - Schimbatorului Si Husa

Recommended Posts

Salutare prieteni! :) >-

Am vazut un singur topic in sectiunea de Tuning - Tico si Matiz despre Knob-ul (maciuca) schimbatorului, dar nu si despre husa acestuia sau despre persoane care au schimbat aceste lucruri ci doar cum se schimba.

Daca cumva ma insel va rog sa ma scuzati, dar eu nu propun decat un subiect in care sa se prezinte solutii si sa se ataseze imagini cu cu Knob-ul (maciuca) schimbatorului si binenteles husa sau sa se propuna noi idei - console etc.

Eu unul vreau sa imi schimb knob-ul cu unul sport si binenteles ca vreau sa schimb si husa care in prezent este de cauciuc uzat la maxim :D

Am vazut ceva alternative in Vitan si pe la C&C Tun si inca un magazin, plus nenumarate site-uri de tuning, dar nu stiu daca s-ar potrivi asa ceva pe Tico sau Matiz. In cazul meu Tico.

Ca sa nu mai lungesc astept sa vad solutii implementate si eventual propuneri pe aceasta tema.

Numai bine la toata lumea si km cat mai multi :lavolan:

Share this post


Link to post
http://www.daewooclub.ro/forum/index.php?showtopic=4913

De acum incolo foloseste cu incredere butonul " Search " din dreapta sus

 

Am citit asta dar se mentioneaza numai schimbarea din pacate nu si solutii puse, imagini etc.

 

 

"... dar eu nu propun decat un subiect in care sa se prezinte solutii si sa se ataseze imagini cu cu Knob-ul (maciuca) schimbatorului si binenteles husa sau sa se propuna noi idei - console etc.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...