Jump to content
Sign in to follow this  
cristyyy2003

30l Benzina

Recommended Posts

PT CA ASA VREA CLIENTUL! Man, cand e business nu e democratie! E asa cum vrea ala care da banu'! Pricipisi?

 

deci defapt tu esti carcotas ca nu poti sa participi, nu ca ti se pare ciudat... =))

Edited by alx

Share this post


Link to post

Cred că o să se amuze copios individul cu FOCUSUL când o să vadă ce patimi a stârnit. Poate că altul este de fapt scopul topicului...

alx de ce ai folosit majuscule?

Edited by Florinut

Share this post


Link to post

Poate ca postarea desarte e inutila si umple serverul degeaba... Poate ar trebui sa postam doar daca ce avem de zis are vreo valoare, vreun sens... poate...

Share this post


Link to post

Desi nu cred ca are importanta...numele meu este Cristi Tudor. Lucrez la o companie din Bucuresti ( nu la cea care organizeaza focusul ). Focusul este organizat de AD Consulting. Numele coordonatorului de proiect este A.B. ( nu dau numele complet, consider ca sunt suficiente initialele ). Clientul nu il cunosc nici eu. Identitatea acestuia nu va fi facuta publica nici macar la focus ( desi sunt sanse ca acolo sa se dezvaluie identitatea lui ).

Intra'devar pentru posesorii de Logan se ofera cadou 60l. De ce? NU stiu! Pentru restul de masini, Pejo, , Reno, Daewoo, VW, FORD, etc...se ofera 30l. De ce? Nu stiu!!!!! Pot participa si cei din IF, daca muncesc in BUCURESTI.

Cei care vor sa participe si se incadreaza in norme sunt rugati sa dea un mail la focusuri@yahoo.ca cu datele lor de contact.

Bafta!

Edited by cristyyy2003

Share this post


Link to post

Eu as da 60l de benzina celor pe care vreau neaparat sa ii atrag. Sa fie oare ca vor sa atraga pe actualii Loganari cu o masina cheap nonrombistica? Kia Rio? Kalos Sedan 2006? Hmmm... will never know. Oricum, focus grupurile sunt fun. Mai ales cand participa si dobitoci si moderatorii sunt slabi de inger :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...