Jump to content
Sign in to follow this  
Lucian79

Ultima Bomba

Recommended Posts

Ia ziceti baieti ..ce parere aveti ? mai multe detalii aici

post-1757-1128769345_thumb.jpg

post-1757-1128769377_thumb.jpg

post-1757-1128769391_thumb.jpg

post-1757-1128769406_thumb.jpg

post-1757-1128769419_thumb.jpg

Share this post


Link to post

kitch , parerea mea.. pe langa multe alte lucruri, ca monitoare lcd in roti, monitoare in compartimentul motor etc.. mtv.. pls pimp my ride!

Share this post


Link to post

Las-o dreaq de tziganie... :mda:

Share this post


Link to post

Pai, "mancatz-ash / pupatz-ash", ajuta, fratili meu! Sa moara dusmanu de oftica! Ca io ma asez cand vreau in fatza masinii si ma uit la muvi!

 

Subtitrare: o sa aiba mare succes, publicul tinta e clar si plin de bani...

Edited by VIPER

Share this post


Link to post

Ar fi o chestie sa ai proiector de cinematograf in loc de faruri. :dizzy: Cu un sistem audio tare deja ai putea sa vinzi si bilete la film. :mrgreen:

 

Trei sa imi patentez ideea! :-?

Edited by Zmeul cel rau

Share this post


Link to post

Da imi dai si mie 20%, ca io imi cumpar un tir alb ca sa ai pe ce sa proiectezi, sa fie si mobil ... :drinkers:

Share this post


Link to post

Excelente pentru showroom, groaznice pentru strada. Si chiar daca n-ar fi asa, oricum in primele 5 minute nu se mai vede nimic de praful de pe strada.

 

S-au chinuit, oricum. Daca e, eu imi pun in retrovizoare sa ma simt ca-n Antiloop.

Share this post


Link to post

dar de spinere pentru teava de esapament ati auzit? :lavolan: :mda: Detalii aici

 

 

 

single%20tube%20turbine.JPG

spinner%20exhaust%20tip%20idling%20turbine.gif

Share this post


Link to post

N-am nevoie :banana:

 

 

 

Oricum e de un prost gust enorm, parerea mea. Daca scopul era sa se auda "turbina" macar trebuia pus pe admisie. Asta este. Macar ala cu farurile avea scuza unei mii de euro. Dar teava? Ca sa nu mai zic de dimensiuni (sau poate nu-mi dau eu seama din poza)

Share this post


Link to post

Tie ti-ar fi buna. Doar tintesti si apesi. Iti dai seama ce ninja bun o sa fii cand isi ia ala stelutza in frunte? Si din 4, nimeresti tu cu 1. :)

Share this post


Link to post

Alt prost gust era sa pui monitoare in tetiere la masinile fara bancheta spate.

Mai, dar la Pimp my ride n-am vazut pe nimeni sa se bage sa repare/segmenteze motorul. Iti lasa aceeasi hoarca la care pui ulei in benzina ca ti-e sila sa mai salti capota sa completezi acolo? :dizzy:

Share this post


Link to post

Daca e sa te iei dupa aia masina e un fel de scuza "ce vrei frate, sa intind cablu pana acasa sa bag cele 118 DVDuri pe care le am?". O bascalie de emisiune, parerea mea. Rareori fac ceva cu gust. Ce-i drept, mai fac. Dar se vede de la o posta ca de X fac misto ca-i pun jante cromate de 20 pe van vopsit in MOV (eu n-as merge cu masina aia) si ecrane de restul banilor, pe cand masinile greilor le fac airbrush pe comanda si le monteza linii audio JL/JBL/etc.

 

Eu nu le-as da masina pe mana. Mai bine o dau la Mythbusters :)

Share this post


Link to post

Interesant spinneru' de la toba de esapament... chiar iese in exterior cand accelerezi, dar totusi nu blocheaza o cantitate ( poate nesemnificativa ) de monoxid de carbon?? Se mai evacueaza gazele asa de usor ca fara acel sistem?

Share this post


Link to post

si daca e iarna ce faci? stai in fata masini si te uiti la filmul din faruri? nu e mai relaxant sa stai in spate si ecranul sa fie in tetiera sau pe bord?

Share this post


Link to post

2600 euro bucata :D

Share this post


Link to post

Scump, scump, dar statutul de fitos e de nepretuit :dizzy: Nimic nu se compara cu sentimentul sa atragi privirile pe strada, chiar si printr-o prostie. =))

Share this post


Link to post

Trebuie totusi sa recunoastem ca ideea este cool dpdv pur constructiv.

Share this post


Link to post

Bine si asta e dar eu nu as iesi cu o fata care poarta asa ceva.

Share this post


Link to post

Nu e chiar asa cool pt. ca nu are wireless modem. :mrgreen: ci RS-232 :o .

Share this post


Link to post

Ai vrea tu sa-i schimbi textul din mers cu ceva de genul Raducanoiu ("zoog pixu la tot cartierul") ?

Share this post


Link to post

Eventual sa puna si un pret. :mrgreen: "SUPER OFERTA - 2 la 10 mii"

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...