Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Kitsch-URI

Recommended Posts

Avem di tati...

Mai, da' de la ce e deformarea aia asa de pronuntata? Mai ales in poza cu Cielo-ul galben... initial am zis ca e de la parbrizul tau... apoi am vazut ca pina si chederul e deformat... :o deci e "din alta parte". :-?

Share this post


Link to post
De cand a ajuns un Mercedes C32 AMG kitsch ?

De cand Golful V TDI a ajuns R32 ;)

 

 

@NFS Cred ca mi-a tremurat mana :D Le-am facut cu telefonul.

Edited by andrei_xxl

Share this post


Link to post

... oare la ce foloseste ? (ca la aratat frumos, in nici un caz)

post-1976-1211136280_thumb.jpg

post-1976-1211136316_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ei, la ce? La identificarea posesorului: Taran sadea!

Share this post


Link to post

Doamne, mare e gradina si mic au mai facut astia gardul...ce sa mai, fara cuvinte.

Share this post


Link to post

Eu cred ca gardul e furat si intra cine vrea.

Mai era un Dacio-BMW gri metalizat pe net. Ala cel putin era foarte bine facut, de la distanta de pese 50 metrii cu greu iti dadeai seama ca e dacie.

Share this post


Link to post

Da, dar lipseste ceva esential: sigla de ferrari.

Share this post


Link to post

Mama-mama, ce-am ratat azi la semafor...un Cielo cu haripioara exact in mijlocul plafonului. Parca era mot de...Pana la urma bine ca nu am pozat-o, le dadeam idei noi tunninghistilor :D

Share this post


Link to post

Kitsch...sau ...? b-( Mie nu imi place deloc. Imi place insa luciul masinii mele in care se reflecta "bomba sexi" de Logan... :o fftopic:

post-3072-1211223843_thumb.jpg

Edited by Radux

Share this post


Link to post

Cred ca a dat o gramada de bani pe kitul ala jenant, si mai e si prost facut. De eleron, numai de bine...NOT!

Evident Renault V6 sau V8, unde vezi tu logan? :P

Share this post


Link to post

Vedeti ca nu aveti ochi buni? E un Damas deghizat, ca doar ala e mai mult inalt decat lat. De observat puternicul propulsor care echipeaza penta-postul, cele doua evacuari sport sunt pentru after-burner. De kitul "sport" din dotare- numai de dulce!

Share this post


Link to post

Mai e unul aceeasi culoare prin Ctza...tot de genul ala tuningu'...condus de o blondina si are la nr parca CT xx SXY :P

Share this post


Link to post

:o fftopic:

Golanu cu SXY ultima oara l-am vazut condus de unu care tindea spre ceafa lata si care nu s-a asigurat si care evident a comentat cand l-am claxonat ca nu se uita pe strada in directia corecta

:o fftopic:

Share this post


Link to post

Golanul are intotdeauna prioritate...si asa era sa intre si in mine unu azi ca nu s-a asigurat :) )

Share this post


Link to post

Dar ma intreb, cand a vazut lucrarea terminata a fost multumit de ea? Sau a pierdut un pariu?

Share this post


Link to post

Eu cred ca scopul nu e sa placa...ci sa atraga atentia doar. Chiar daca dupa 2 sec dupa ce ai vazut-o intorci capul speriat de modul in care a putut gandi cineva ;) . Oricum "daca se uita gajicile dupe el" ...Mie mi-ar fi rusine sa ies cu asa ceva in oras...mai bine stau in banca mea cu oul meu rosu

Edited by banzay

Share this post


Link to post

Dar nici macar nu se imbina cum trebuie... las-o-ncolo de treaba...

Share this post


Link to post
Golanul are intotdeauna prioritate... :) )

 

Nou in Romania: ultimul racnet in materie de prioritate!!! Prioritatea de logan... =))

Share this post


Link to post

Sper ca ati observat ca nici astuia nu-i lipseste codita de rechin (neaparat nichelata si probabil cu beculete albastre :-& )

Share this post


Link to post

O fo camuflata bine, io n-o observai...

Share this post


Link to post
... nici astuia nu-i lipseste codita de rechin...

 

Pai normal. Doar e "mighty" 1.4eMPeI

Share this post


Link to post

Nope, ALLmighty.

Share this post


Link to post

Almighty :P

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...