Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Da cum am zis mai sus a schimbat sunetul

Share this post


Link to post

La mine s-a modificat putin sunetul, tin sa precizez ca am toba noua si nu are cum sa fie din cauza tobei. Am probat cand am schimbat toba si cu final si fara si sunetul cu final era mai ,,grav".

Share this post


Link to post

Salutare!Eu mi-am montat nu unul ci doua ornamente de toba.Impropriu spus,pt ca toba e pe undeva pe acasa. Borla,inox.1mil buc.Sunetul?Demential...

post-6924-1174077181_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut...Poti sa-mi zici si mie cum ai facut a doua gaura in spoiler?Ai doua tobe sau cum ai facut dedesubt?

Share this post


Link to post

inca 2 poze,ceva mai mari.

 

Salut...Poti sa-mi zici si mie cum ai facut a doua gaura in spoiler?Ai doua tobe sau cum ai facut dedesubt?

Toba finala nu mai am deloc.Dupa toba mica mi-a facut un racord din care ies 2tevi.Gaura in spoiler am facut-o cu un polizor unghiular apoi finisat cu o pila semirotunda.

post-6924-1174078148_thumb.jpg

post-6924-1174078353_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ok...mersi mult pentru raspunsuri.As mai avea o mica rugaminte: daca ai o poza cu amsamblul de dedesubt.Daca ai, daca nu...am inteles eu cam ce s-a intamplat pe acolo.Ma interesa in general pe unde au fost trase tevile si cum au fost prinse. Numai bine.

Edited by CATA_ASD

Share this post


Link to post

Am sa incerc maine o poza.La ora asta...In mare,a doua teava trece prin fata locului pt roata de rezerva.

Share this post


Link to post

Merci pentru poze...am inteles cam tot ce am avut d inteles.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...