Jump to content
Sign in to follow this  
smoke

Ce Facem Cu Soferii Violenti ?

Recommended Posts

Lasa ca nici bine nu-i este, da-l naibii de figurant. Bravo Rs =D> =D> mai bine-i dadeai cu dobanda. :D

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post
si cand trec pe langa ea ii aplic o cheie de supernova pe aripa spate de mai toata frumusetea...

auzi...shefu...sigur nu era cielo verde? ca m-am pricopsit si eu cu o bucata de zgarietura vezi aici

 

alta data alege si tu rotile... ca ma doare sufletu' de la o zgarietura...

 

btw: personal mi-am promis ca daca o sa vad pe cineva ca zgarie vreo masina, nu conteaza a cui este(poate sa fie si a lui), o sa il cocosez rau.

 

later edit:

PS:am dat doar exemplul cu rotile... il costa sigur... ca pe casco nu le face pana...

Edited by masterbobs

Share this post


Link to post

Da la soferii care lovesc si fug... :spumelagura:

 

Eu oricum astept sa prind un proprietar de caine care-mi uda rotile, i le pun in brate cu mentiunea "vreau altele noi" :>

Share this post


Link to post
Omul nostru ca sa se scuze ii spune: "cum crezi ca puteam sa fac asa ? Dumneata nu ai auzit de INERTIE ? " Iar tiganul replica : " ce ma crezi ca eu nu am gasca?"....

Buna. Acum stiu, daca voi avea de a face cu un exemplar din asta ,ii voi spune sa se linisteasca, ca sunt membru in INERTIE . =))

Share this post


Link to post

as fi vrut sa scriu "metro" pe aripa dar nu am avut timp, si sa-i aplic dobanda iar nu aveam cum deoarece era parcata la fel de idiot ca si in metro...

@masterbos: da tu cum crezi ca mi-a picat mie zgarietura cand de abia terminasem de vopsit masina pe casco si ma pregateam sa o vand? norocul meu ca nu e prea adanca si cred ca iese cu polish... si mai bine zis de ce mi-a zgariat-o? ar fi trebuit sa ii pun eu la dispozitie valet sa-i parcheze masina daca nu e in stare? acum stau si ma intreb cat l-o fi costat permisul pe idiot, daca avea seria 3 model 2000-2001 si nu era in stare sa parcheze decat pe 3 locuri si mai avea nevoie de inca 2 sa iasa... :o

Share this post


Link to post

Nu te supara, te cred ca ti-a picat rau...ca si la mine...

 

sincer acum ...stiu ca nici bataia nu e o solutie...vorba aia pentru o palma cel putin 3000$cheltuiti...

 

Acum dupa ce m-am mai linistit as vrea sa pun la cale ceva in genul politiei comunitare din vestul salbatic...ca atunci cand cineva supara satu' hop tot poporu'cu ghioage in mana sa sara sa il arda... > :)

 

mai "egzact"...

cine vede pe cineva ca zgarie masina hop una peste cap...din umbra ca sa nu te tina minte...

noi cei din politia adhoc stabilita as propune sa trecem la codul de onoare al tublesurilor taiate perpendicular pe talon > :)

 

 

Revin cu mentiunea de a nu fi luat in seama ... era doar un gand la nervi calmati... :mda:

Edited by masterbobs

Share this post


Link to post

Mai, nici eu nu sunt pro la zgariat tabla, merg pe reciprocitate, stiu ce inseamna sa gasesti masina zgariata si nu doresc la nimeni.

Dar atata timp cat el a inceput e semn ca pot sa-i dau foc la troaca, nu ma intereseaza daca-i o coaja de Dacie la care nu conteaza a 265-a zgarietura :dizzy: sau un Maybach ultimul tip. Ma intereseaza paizanul de la volan. Pe mine poate sa ma faca albie de porci, dar de masina mea daca s-a atins e grav.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...