Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Deplasare la munte pentru 2 zile 15-16 mai 2004

Recommended Posts

Alo asta cu depasirile e ptr. cunoscatori sa nu va prind cu fitzae pe drum ca noi (TU NU!) n-avem masini cu care sa gresesti!..Suntem kiar ca pilotzii mai la noi o greseala e ultiuma !!Ki ki ki !!!!!

Share this post


Link to post
Alo asta cu depasirile e ptr. cunoscatori sa nu va prind cu fitzae pe drum ca noi (TU NU!) n-avem masini cu care sa gresesti!..Suntem kiar ca pilotzii mai la noi o greseala e ultiuma !!Ki ki ki !!!!!

 

Pai nu zeu ca la depasiri va iau cu tot cu Maty in salupa sa fiti in siguranta :lol:

 

PS. Am venit in toamna lui 2001 in coloana 10 tipi cu albastrele Kangoo pentru romtelecom Ctza si a fost bestial, sa vezi o coloana albastra pe sosea care mergea cu 130-140, ehe, ce vremuri domne, ce vremuri

Share this post


Link to post

S-ar putea sa nu ajungem. :( :spume:

Trebuei sa fac revizia de 40k si nu stau deloc bine cu banii.

De fapt sint cam in pom cu banii. :(

Oricum anunt din timp si nu incurc pe nimeni.

Share this post


Link to post
De fapt sint cam in pom cu banii. :(

Scutura pomul sa cada banii si stai sub el cu un sac sa ii prinzi.

Share this post


Link to post

Si eu stau cam prost cu banii dar din motive mai pragmatice...se numeste Nokia 6600 :oops:

Share this post


Link to post

Am uitat! Mai ai si de reinoit polita Casco :(

Chiar nu cred ca fac rost de bani cit sa le acoper pe toate.

Share this post


Link to post

In ce stadiu mai suntem sau am ajuns in faza in care operatia a reusit si pacientul este mort?

Share this post


Link to post

Ovidiu tata ce ai tu vezi ce vreme e afara !?!..Cum puii mei potzi sa te gandesti la asta acum !..Eu nu vad decat un pat si somn !....Mamaaa ce4 mai casc !!!.......

Share this post


Link to post

Mdeci eu ma anunt ca vin, indiferent de vremea de afara .. daca e frig poate ne mai aducem si noi aminte de gustul vinului fiert , daca nu vom degusta o bere rece. Indiferent de vreme , conteaza ca ne strangem , cati ne strangem .. sa avem o intalnire relaxanta si productiva :P .

Weekendu' asta care vine din pacate nu am cum sa vin ca sunt cu casa in razboi .. si e de munca si nu prea am cum sa trag chiulu' dar dupa nebunie vin cu cea mai mare placere ... VUUUUUU

Share this post


Link to post
Ovidiu tata ce ai tu vezi ce vreme e afara !?!..Cum puii mei potzi sa te gandesti la asta acum !..Eu nu vad decat un pat si somn !....Mamaaa ce4 mai casc !!!.......

Zeu tradu-mi ca sunt in criza de inteligenta.

Share this post


Link to post

Ce dra nu intzelegi Ove !..Ziceam ca e o asa vreme de cacao afara ca numai de calatotii nu-mi arde as sta in casutza in varful patului la ora asta asa sti la dormit sau alte activitati de budoar!...Mai traduc sau se facu lumina !?!......

Share this post


Link to post

Gata am inteles tot.

Share this post


Link to post

E greu sa va scoata omul din casa,vreamea,vremurile,.......

Share this post


Link to post

Bey deci dk se face misto EU MERG!!....Uite cred ca dk imi beau si cafeaua o sa am si mai mult kef!!!......

Share this post


Link to post

...bai, nu faceti d-astea! Deci plecam vineri, ori ba? Ca parca asa a ramas...

Share this post


Link to post

Spriteule vad ca e moale rau.Nu stiu ce sa mai zic.Sper sa ne hotaram joi seara unde ce si cum.

Share this post


Link to post

In Wk-endul asta sigur nu am cum sa ajung. Saptaminile urmatoare sint sanse mari sa pot apar si eu.

Share this post


Link to post

Eu unul declar inchis acest subiect.Se pare ca nici vremea nu va fi reusita in w/e.Alta data cu placere.Se pare ca a fost ales prost momentul.Eu totusi sper ca intr-un w/e sa facem o caravana de Matiz-Tico-Cielo-Espero spre un munte.Si iesirea la gratar a inceput cu o amanare si a fost o reusita pentru cei care au fost.Sper ca si cu excursia sa fie la fel.

Share this post


Link to post

Se amina ... e mai bine asa ... nu am reusit inca sa dau de acea doamna cu pensiunea ... si se anunta un w/e extrem de incarcat pentru mine ...

Share this post


Link to post

Se inchide. Deschideti un alt subiect pentru o alta data.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...