Jump to content
Sign in to follow this  
Six

Sustinator Parasolar (cielo)

Recommended Posts

Caut aceasta piese care sustine parasolarul de la cielo ,s-au rupt ambele si deja a devenit stresanta situatia ma enerveaza cumplit cand le vad asa rupte ,am incercat sa le lipesc cu superglue si cu alte adezive si s-au rupt la loc ... am cautat si prin targ la vitan si nu am gasit asa ceva . Are cineva idee de unde as putea cumpara asa ceva ? (am atasat si poze sa va dati seama despre ce este vorba)

post-1387-1119002315_thumb.jpg

post-1387-1119002344_thumb.jpg

post-1387-1119002356_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Da eu am cumparat de Opel Astra model 1992 (cred) ... doua dupa ce le-am tot lipit pe cele originale!

 

Poate gasesti la dezmembrari .

Mie mi-au adus noi cu 100 000 lei/bucata...

M-au cam jecmanit dar de atunci n-am mai avut nici o problema cu clemele astea minunate.

 

 

De fapt in afara de clemele astea , consumabile si toba finala n-am schimbat nimic la TITI Cielo in 3 ani de zile.

Share this post


Link to post
Da eu am cumparat de Opel Astra model 1992 (cred) ... doua dupa ce le-am tot lipit pe cele originale!

 

Poate gasesti la dezmembrari .

Mie mi-au adus noi cu 100 000 lei/bucata...

M-au cam jecmanit dar de atunci n-am mai avut nici o problema cu clemele astea minunate.

De fapt in afara de clemele astea , consumabile si toba finala n-am schimbat nimic la TITI Cielo in 3 ani de zile.

DA , in drum spre casa mi-a trecut prin gand sa trec pe la dezmembrari da nu mai aveam nici un chef ,am sa incerc si pe acolo sa nu mor prost ... cica si pastila aia de la oglinda este cautata la fel de mult ca plasticele astea desi aia vad ca e in stare perfecta ... l-a tine s-au rupt in 3 ani al meu este din 95 au rezistat ceva mai mult :P

Share this post


Link to post

Hmm.. Cred ca mai am eu, am avut aceasi problema acu' cateva luni si am gasit la magazinul de la Dimitrov. Aveau vreo 3-4 parca si le-am luat pe toate :mrgreen:

Share this post


Link to post
Hmm.. Cred ca mai am eu, am avut aceasi problema acu' cateva luni si am gasit la magazinul de la Dimitrov. Aveau vreo 3-4 parca si le-am luat pe toate  :mrgreen:

:D am gasit la service la radacini ... ala din dristor , mai aveau exact 2 bucati 35.000 :P

Share this post


Link to post

Fratilor, mai are cineva una bucata piesa sustinator parasolar? Ca am tot cautat si nimic...dau oricat pe ea! :) >-

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...