Jump to content
Sign in to follow this  
ticodriver

Ornamente Tico

Recommended Posts

Am gasit ornamentele astea la dl. Nicu Barbu pt aripile fata de tico. De fapt am si cumparat un set si sunt dintr-un material de super calitate si pot chiar proteja aripa la un impact usor. Stie cineva unde se pot gasi si pt portiere si pt aripile spate?

post-261-1117176984_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Parca tot acolo am vazut "Ornament pasaj roata" 175.000..sau poate ma insel.

Share this post


Link to post
Stie cineva unde se pot gasi si pt portiere si pt aripile spate?

 

Ai rabdare ca in prin iunie o sa aduca tot body-kit-ul ;)

Share this post


Link to post

SA nu-mi sariti in cap dar am si eu o intrebare: Voua chiar va plac ornamentele alea? Cel putin cu rotile originale parca ti le baga si mai inauntru! Mi se par cam aiurea!

Share this post


Link to post

va raspund eu la intrebare

celelalte ornamente nu cred ca vor mai veni si daca vor mai veni pretul unui kit va sari de 200 usd

Share this post


Link to post

Am vazut eu pe strada pe la cinema Gloria un Tico cu un astlfel de bodykit complet. Atat eu cat si prietena mea am fost neplacut impresionati de imaginea respectiva. Parca era o masina din reclama pentru 407. Arata a masina de jucarie. Daca chiar vreti ceva aparte pentru masina va recomand sa umblati la spoilere si la praguri, acel bodykit de lipit pe caroserie mi se pare jenant.

In plus, a-ti pune doar pe aripi si nu toata colectia mi se pare treaba neterminata, chiar nu vreau sa ma gandesc cum ar arata.

 

Dar este doar parerea mea.

 

Mult succes.

Share this post


Link to post

Uite asa ar arata un tico cu bodykit complet de care trebuia sa aduca dl nicu

post-285-1119260895_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Arata ft. bine ornamentul fixat pe prag , ceva de genul asta caut si eu de mult.Daca are careva freo minunatie de accesoriu din genul celui mai de sus va rog sa inpartasiti si altora mai pricajiti :drinkers: mai exact cat ar costa si de unde am putea cumpara??? nu neaparat ca cel din poza de mai sus...multam

Share this post


Link to post

Fratilor in Bacau este cineva care aduce numai astfel de piese pentru Tico, adica toate usile si aripile au asa ceva. Sunt si barele foarte frumoase de altfel iar calitatea materialului este destul de buna. Momentan nu au decat bare dar trebuie sa aduca la sfarsitul lunii. Ma pot interesa daca vreti de preturi. Cautati-ma pe mail sau messenger (yahoo): frot2002

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...