Jump to content
Sign in to follow this  
Andrei_F

Un Service Care "stie Cielo" ?

Recommended Posts

Salut, astazi cred ca visam cai verzi pe pereti, am facut accident. Am intrat intr-un alt participant la trafic. Se mergea bara la bara, am accelerat intr-un moment si la un moment dat m-am uitat la nevasta(stiu) si am intrat intr-un BMW circa 2002. Masina lui...tanc. Doar ceva urme pe bara inferioara si cam atat. Fara crapaturi, alte belele. Masina mea... Bara fara deformata (avea bara din diamant cred) capota flambata cam 5 cm pe la mijloc si parbrizul spart. In prima instanta am crezut ca visez. Aveam maxim 20km la ora. Nu mai conteaza acum. Ideea e ca trebuie sa schimb parbrizul, putin de tot indreptata capota (nu a sarit vopseaua) sa vedem ce e cu bara din fata, si vreo 2-3-4 suporturi de far/bara...ce o mai fi pe acolo. Caut pe cineva care ma poate ajuta si cu investigatii sa vedem daca mai e ceva stricat. Am permis din 2005 si cam 300.000 km facuti pana acum. Nici amenda nu am luat vreodata dar s-a intamplat. Cauciucuri de iarna pe asfalt cald..banuiesc ca nici ele nu m-au ajutat. Nu stiu cum sa adaug poze de pe telefon(de aici postez) sa va arat paguba mea si a lui dar eu am ramas marcat ce fragil e cielo. Daca stiti pe cineva specializat Daewoo lasati-mi un link sau un nr de tel. Va multumesc.

Edited by Salex

Share this post


Link to post

Postul anterior l-am corectat eu. De postat ar fi trebuit sa postezi aici.

 

Cauta chiar printre topicurile din locatia indicata, vei gasi mai multe service-uri unde iti poti rezolva problema. Dupa parerea mea nici nu este necesar sa ajungi la un service specializat Daewoo insa gasesti si din astea.

 

Topicul se inchide.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...