Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Deplasare membrii la gratar 25.04.2004

Recommended Posts

OK, confirmat, DUMINICA ORA 09:00 in PARCARE LA CORA, IN FATA LA BRICOSTORE!

 

Despre cheltuieli, eu zic asa: luam ce e de luat si impartim banii la citi sintem la sfirsit.

 

NU ASTEPTAM MAI MULT DE 15 MINUTE! dupa cele 15, intram in SMK! daca cineva intirzie, sa ceara nr. de tel. al meu sau al lui ovidiu pe MP si vedem cum facem!

 

Lista e in continuare deschisa!

Share this post


Link to post

Declansez un concurs de injuraturi la adresa mea :? . Motivul: Sunt invitat simbata la prinz la o conferinta la CERF iar duminica la prinz la Marriott si nu pot scapa de niciuna. primul care ma injura primeste o bere de la mine joia viitoare.

 

Sincer, imi pare rau ca nu pot sa ajung, chiar mi-e pofta de niste mici bine fripti pe carbuni. :(

Share this post


Link to post
Despre cheltuieli, eu zic asa: luam ce e de luat si impartim banii la citi sintem la sfirsit.

Exact asa gandeam si eu ca nu are rost sa cumparam individual si sa ne trezim cu 3 feluri de beri si 5 de mici.

Share this post


Link to post

Eu trag obloanele pentru saptamana asta.Ne vedem duminica la 9.00 la Cora in parcare.

Share this post


Link to post
DUMINICA LA ORA 9 IN PARCARE LA CORA E INTALNIREA.

Suntem sigur eu+ea,Felix+ea,Shenck+ea

Il aduc eu pe NFS + Maskota.

Share this post


Link to post

Eu declar iesirea foarte reusita.La mai multe.

Share this post


Link to post

Unde mai sunt poze, mai vreau

Share this post


Link to post

Pai tu nu esti in ele. :lollol:

Share this post


Link to post

Poze cu voi, pe mine ma stiu cum arat

Share this post


Link to post

Hai ca vine! una cu FLEX bucatarind si alta cu Maty a lu' FLEX destrabalindu-se cu bere, tigari si carbuni.

 

Am stabilit si necesarul pentru asa ceva (8 persoane, 4 ei si 4 ele):

-42 de mici

-8 pulpe inferioare pui

-8 pulpe superioare pui

-16 cotlete de porc

-24 cutii de bere

-4l de suc

-5l apa menajera

-3l apa plata

-2l cola

-legume, mustar, mirodenii

 

Abia astept deplasarea de 2 zile!

flex-103mic_thumb.jpg

flex-102mic_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Singurul lucru care l-am calculat prost a fost ...painea(adica prea multa).La bere daca trageam toti in mod egal nu ne ajungeau noroc cu Shenck si Nfs :veneratie: mai cuminti ca eu si Felix tot timpul :beerchug: .Trebuie sa programam pe cea de 2 zile.

Share this post


Link to post

Super, abia astept

Share this post


Link to post

Bey ma luatzi si pe mine!?!..In aia de doua zile ca eu cand ma apuc de drink nu mai plec in ziua aia !...Si a doua zi plec cat mai tarziu!.. :) )))))..Beau adik si mai si vin sa luam zau ca berea se pune pe pantec !!!!!

Share this post


Link to post

Zeule, ti-e rau? pai in aia de 2 zile nu plecam decit sub atotputernica ta protectie!

 

Si vin sa bem, ca e mai bun si mai "eficient", nu se recicleaza asa mult si des ca berea!

 

 

 

 

Share this post


Link to post

Sti ce n-ati specificat: ca si fetele s-au inteles de minune, in timp ce noi muncem din greu . :heavydrinker: :drinkers:

Share this post


Link to post

Bai, ar trebui sa punem niste poze) cu fetele (da' sa fie poze de la intalniri/gratare, nu de la balul de absolvire) si sa facem un concurs de Miss sa voteze lumea... (da' prietenul/sotul sa nu poata vota pt consoarta lui) :)

Ar fi interesant si distractiv.

:oops:

Share this post


Link to post

...nu cumva va arde sa mai bagam o tura? Asta pâna la iesirea aia de 2 zile... ca tare rau imi pare ca n-am ajuns... Saptamana asta, ceva?

Share this post


Link to post

Nu suna rau deloc.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...