Jump to content
Sign in to follow this  
body

Chevrolet Romania

Recommended Posts

Salve !

Stie cineva un nr de tel , o adresa de mail ceva la Chevrolet Romania pt ca vreau si eu sa ma interesez de masinuta mea !

Va multumesc

Share this post


Link to post

Chevrolet Romania NU exista, marca este importata de Opel in Romania. Adresa si numar de telefon:

 

OPEL ROMANIA 021 / 233.42.75-78

Fax = 021 / 203.99.52

Baneasa Office Center, Et.5 Sos. Buc-Ploiesti nr. 17 - 21, Bucuresti

Share this post


Link to post

Salve !

Astea sunt nr care le aveam si eu !Am incercat la toate acum 3 zile si nu MI-A RASPUNS NIMENI !

Am incercat azi iarasi si IOC!

Mersi oricum !

Share this post


Link to post
Adresa este asta, dar site-ul merge tare prost  :-W !

http://www.chevrolet.co.ro

Asa e , dar nu exista posibilkitatea de a posta nimic acolo ( ma rog nr de tel etc).

Mersi oricum

Share this post


Link to post

Si de ce nu te interesezi la dealer? Te-a suparat cu ceva? Nu stie?

Share this post


Link to post
Si de ce nu te interesezi la dealer? Te-a suparat cu ceva? Nu stie?

Pai daca era sa ma iau numai dupa ce zice dealerul trebuia sa am masina de vre-o 2 sapt.

Nu-sh de ce dar am impresia ca ma abureste!

Share this post


Link to post

Pe aici (Bucuresti) dealerii au acces prin net la sistemul de gestiune a distributiei si rezervari comenzi, prin care stiu exact unde se afla o masina (nu GPS, asa in ce faza e) si din experienta pot estima cat mai dureaza, in general. In anumite conditii insa, pot apare intarzieri. Am impresia ca acum s-ar trebui sa fie oaresce "congestie" legata de cresterea vanzarilor.

Share this post


Link to post

Pentru doritori !Nr de tel Chevrolet Romania este 0212334277 .

Am reusit sa vb cu cei de acolo si au ramas sa sune la Union Motors sa vada ce e cu masina mea !

Bafta

Share this post


Link to post
OPEL ROMANIA 021 / 233.42.75-78

 

Dupa cum vezi, numarul pus de tine este intre numerele puse de mine... Adica cele cu terminatie de la 75 la 78...

Share this post


Link to post
Pe aici (Bucuresti) dealerii au acces prin net la sistemul de gestiune a distributiei si rezervari comenzi, prin care stiu exact unde se afla o masina (nu GPS, asa in ce faza e) si din experienta pot estima cat mai dureaza, in general. In anumite conditii insa, pot apare intarzieri. Am impresia ca acum s-ar trebui sa fie oaresce "congestie" legata de cresterea vanzarilor.

Pai Union Motors e din BUCURESTI , dar tot degeba !

Share this post


Link to post

Pai, o fi! Dar tu nu ai spus ca e vorba de UM pana azi la 2:11PM si la locatia ta scrie ca esti din Ploiesti!

Asta nu inseamna ca dealerul nu te poate "plimba" din motive obiective sau subiective :spumelagura:

Share this post


Link to post
Pai, o fi! Dar tu nu ai spus ca e vorba de UM pana azi la 2:11PM si la locatia ta  scrie ca esti din Ploiesti!

Asta nu inseamna ca dealerul nu te poate "plimba" din motive obiective sau subiective :spumelagura:

In pl nu exista dealer Chevy.

Citeste postul meu de la rubrica diverse/union motors!

Bafta

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...