Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Avem Mascota!

Recommended Posts

Place ce ciine destept are NFS?

maskota.jpg

Tzitz.jpg

Share this post


Link to post

Ce precauta e ... Ce bine se asigura cind depaseste...

Share this post


Link to post

Aveeeem, echipaaaa... aveeeem valoareeee... :aplauze:

Share this post


Link to post

Dar nu putem sa-i punem o sigla in gura sa stie lumea despre ce marca e vorba :coool: ?Shenck asteptam pozele.

Share this post


Link to post

Mascote ... mai ... umane :twisted:

daewoo01.jpg

auta03.jpg

Share this post


Link to post

E hai si tu Vaxxi,vorbim cu Diana Munteanu sa vina la o intalnire si o pozam calere pe Matiz(sau pe mine, ar da mai bine 8)

Share this post


Link to post

Păi vezi, asta-i atitudinea ... cu ce-s polonezii mai breji decât noi, ce, noi n-avem gagici frumoase în ţară ? :P

Share this post


Link to post
Shenck asteptam pozele.

Din pacate nu mai am net decit prin dialup. Pozele sint destul de mari. Daca pina saptamina viitoare nu se rezolva le trag pe un blank.

Share this post


Link to post

E ca are profesor bun? O invatza sa se asigure :)

maskota2.jpg

Share this post


Link to post

"soferul" asta nou nu lasa par? eu am un motan care lasa par peste tot, pe huse, mocheta, policioara spate. si sa-l vezi scarmanand scaunele...

Share this post


Link to post

Nu lasa (mai lasa, da' putin)... ca haleste numa boabe EUCANUBA de miel cu orez! 150.000 lei/kilu

Si e foarte cuminte in masina... nu se supara chiar daca o lasi juma de ora cit timp faci cumparaturile... asta o sa pateasca cind iesim duminica la gratar! :twisted:

Share this post


Link to post

si daca lasa ce... ca e membra activa si vine la intilniri, il alerga pe Iuzar si ii ocupa locul lui Flex :)

Share this post


Link to post

motanul meu, tomitza, haleste de toate, in special carne. mancare speciala nu a vazut pan-acum. va place de el? dar sa stiti ca de condus- nu conduce.

tomitza_poze_059_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Vrei sa zici ca-i facut 59 de poze la kotoi? Atunci ZIT cu ele la "Album Foto - Lucian M" !

O fi bine? ©brusli

Share this post


Link to post

gata cu pisicile!

Share this post


Link to post

Uite cum se transporta pisicile

cat.jpg

Share this post


Link to post

Mai sa dea draq e super aparatul asta !..Parte el cam de pe vremea inkizitziei da' sa mor eu pentru UNELE feline zau l-as aplica!!!.....Am zis unele da?...Sa nu-mi sara vreo Brigitte Bardoista in cap pe aici ca n-are sanse cu mine ...Da' no sa uit never cum a venit fi-miu acasa de la un prieten de-al lui facut praf mai de o pisica de l-am dus instantaneu la Colentina l-au pansat aia vaccin alea alea ma kksem pe mine ..Era plin de sange de la picioare pana la umeri..NUmai fatza era neatinsa ca-si pusese scaunul in cap !....Naspa animale uneori ..Si cica s-au inmultzit astea bagaboande mai rau decat cainii..UIte ca am facut rau ca i-am cassapit pe aia am deranjat ecosistemul! :) ))))))))

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...