Jump to content
Sign in to follow this  
Geo_ZGA

Vand Tigare Electronica Cigarti

Recommended Posts

De vanzare o tigare electronica marca Cigarti (gasiti site-ul la o simpla pe google).

Am luat-o pt mine acum un an, am folosit-o maxim 12 ore, din simplul motiv ca nu-mi place.

Este o tigare de calitate, nu chinezarie ieftina, se schimba direct cartusul, nu se toarna lichid ca la altele.

E completa, asa cum am cumparat-o (toc de piele, incarcator usb, manual, card de membru), cu un cartus cu care se poate face proba. Aveam mai multe, dar nu stiu unde le-am pus...

Cateva detalii luate de pe site:

Setul contine:

1 Baterie Li-Ion reîncărcabilă

Kit încărcător USB care include adaptor USB

1 Cartuş

Port-ţigaret de piele negru

Manual de utilizare

Card de Membru Cigarti

 

 

 

De ce să alegi Cigarti şi nu alt brand mai ieftin?

 

Răspunsul se află chiar în acest kit. Elegant de simplă şi uşor de folosit, ţigara electronică Cigarti este formată doar din două componente: cartuşul şi bateria. Acestea se îmbină pentru a forma ţigara perfectă.

 

Cartuşul, cu atomizorul său încorporat, este de unică folosinţă şi nu trebuie curăţat. Fiecare cartuş durează în medie până la 330 de inhalări (echivalentul a 2 pachete de ţigări).

 

Bateria imită la perfecţiune ţigările obişnuite atat la aspect cât şi la greutate. Este foarte uşor să iţi reîncarci bateria ta Cigarti, iar timpul de încărcare este de aproximativ 1 oră.

 

Kit-ul Încărcător USB îţi oferă uşurinţa de utilizare şi portabilitatea de care ai nevoie, fie că eşti acasă sau la birou (cu el îţi poţi încărca ţigara folosind orice port USB al computerului sau laptop-ului tău).

 

Pret: 100 lei

Contact: aici sau la 0749.190.444

post-5454-0-50642100-1353235356_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Se mai adauga si 3 cartuse, cadou pt cel care cumpara tigarea.

Share this post


Link to post

Pretul scade la 90 lei, tigare electronica aproape nefolosita + 3 cartuse noi.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...