Jump to content
Sign in to follow this  
adriake

Ventilator Buclucash

Recommended Posts

:lavolan:

Cred ca innebunesc, deabia am scapat de problema cu mersul interrupt (benzineta meseriasha), am rezolvat si problema cu Engine Check (benzineta avea mai mult sulf si dadea probleme la calc), ca acum alta belea si sper sa fie si ultima - a inceput sa se auda ventilatorul de la aeroterma de parca am fulgi in el. Am dat drumul se auzea urat de tot si astept sa se faca 3 mai sa merg la service. A-tzi avut probleme careva pana acum cu aeroterma sau sunt primul?

Exista vreau Matiz euro3 care sa nu trepideze la relanti?

Hai sarbatori fericite si ne auzim de luni in colo.

bye

Share this post


Link to post

Mdeah... probabil ca n-a fost strans vreun surub si s-a desfacut...

 

BTW, cine spunea ca la Craiova sa folosesc roboti? They need an upgrade!!!

Share this post


Link to post

toate vibreaza la relantii ...nu ai ce sa faci...bagi un cass misto si un woofer si dai vina pe el :) )

 

see ya

Share this post


Link to post

azi am fost cu adriake la service, doi compatrioti de automobile maty, sa va zica el ce problema a avut...si sa cititi la mine ce am avut, ca sa vedeti cat de neglijenti sunt cei de la Daewoo Craiova.

 

Exact cum sunt doctori de mai uita cate ceva prin pacienti, asa sunt si mecanicii de acolo [-X

Share this post


Link to post

la mine au uitat un bon din fabrica care arata ciudatel si a fost si vopsit odata cu caroseria - si ei care spuneau ca e vre-un bon de parcare. Surpriza - era bonul de verificare a masinii pe care un baiat de treaba l-a uita si superputernica instalatie de aer l-a dezlipit :)

post-1140-1115100492_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ar trebui sa tii bonul asta intr-un muzeu. Stii cum descopera egiptologii prin piramide urme, indicatii si nume ale muncitorilor care au lucrat la constructia respectivei constructii? Peste vreo 5000 de ani eticheta aia va valora ceva. :banana:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...