Jump to content
Sign in to follow this  
DUNE

Uriasa Mea

Recommended Posts

Dupa o lunga perioada de absenta de aici de pe forum revin si eu cu micute modificari la masinuta mea URIASA!am pus niste leduri in locul proiectoarelor de ceata in ideea lungirii duratei de viata a becurilor din far si camera de trafic in interior avand in vedere nebunia din ce in ce mai mare de pe drumurile noastre!

in poza 2 se vad mai bine si ledurile din sigla.

post-14933-0-96496000-1363171674_thumb.jpg

post-14933-0-37621200-1363171681_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Sa inteleg ca aceste leduri lumineaza mai bine decat proiectoarele standard?Altfel nu vad rostul.

Share this post


Link to post

led-urile sunt ok, dar literele de pe capota nu dau deloc bine; ar trebuie sa refaci reclama respectiva eventual printr-un autocolant dintr-o bucata sa nu mai fie atat de stramb

Share this post


Link to post

Sa inteleg ca aceste leduri lumineaza mai bine decat proiectoarele standard?Altfel nu vad rostul.

 

nu neaparat rostul lor este inlocuirea fazei scurte la drum.se va aprinde faza scurta si lunga la nevoie !

 

led-urile sunt ok, dar literele de pe capota nu dau deloc bine; ar trebuie sa refaci reclama respectiva eventual printr-un autocolant dintr-o bucata sa nu mai fie atat de stramb

 

reclama este asa de curiozitate.va disparea curand sub o buza de colant noua avand in vedere ca nici cel negru deja aplicat nu este prea reusit!

Share this post


Link to post

Ai grija ca politia "nu stie" ce e aia DRL si daca mergi la drum cu ele in loc de faza scurta (lumina de drum) asa cum prevede legea te trezesti cu o amenda care va costa mai mult decat DRL-ulile alea...

Share this post


Link to post

Ai grija ca politia "nu stie" ce e aia DRL si daca mergi la drum cu ele in loc de faza scurta (lumina de drum) asa cum prevede legea te trezesti cu o amenda care va costa mai mult decat DRL-ulile alea...

 

le folosesc in oras in loc de faza scurta.in afara localitatii dau faza scurta ca e mai bine si asa e, nu vreau dureri de cap cu capetele de creta

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...