Jump to content
Sign in to follow this  
ledmagazin

Vand Leduri Auto Smd. Reducere 10% Pentru Membri!

Recommended Posts

Salut,

 

 

 

Dupa cum scrie si in titlu, vand LED-uri auto smd. Sunt in domeniu de mai mult de 2 ani, pana acum m-am ocupat cu led-urile manufacturate care probabil unii dintre voi le aveti, sau le stiti.

 

M-am retras din acel business si am inceput sa comercializez led-uri gata facute, aduse direct de la fabricant.

 

 

 

Am pe stoc urmatoarele modele:

 

1. W5W cu 5 smd, creat pentru a lumina 360grade. Ofera o luminozitate de aproximativ 100 Lumeni, o culoare alb rece in jur de 6000k. Au dimensiunea 12mmx28mm. Pretul este 15RON/buc

 

 

 

2. W5W cu 9 smd, sunt asemanatoare celor cu 5 smd insa au inca un rand de led-uri in plus. Ofera o lumina de 180 lumeni iar dimensiunea este 12mmx35mm Pretul este 20RON/buc

 

 

 

3. W5W cu 1 SMD High Power. Sunt led-uri pe soclu w5w care ofera o lumina indreptata spre varful led-ului. Se potrivesc in locurile unde este nevoie de lumina indreptata intr-o singura directie. Datorita led-ului High Power care degaja caldura acestea sunt prevazute cu un inel de aluminiu pentru a asigura o buna racire. Dimensiuni 12x25mm. Pretul este 12.5 RON/buc

 

 

 

4 W5W cu 1 SMD High Power + 3 smd. Sunt led-uri asemanadoare cu cel de mai sus insa au in plus 3 led-uri smd care asigura si o luminare laterala. Se recomanda pentru inlocuirea oricarui bec de interior/exterior. Dimensiunea este 12x27mm. Pretul este 20 RON/buc

 

 

 

5 C5W cu 6 smd. Au 6 smd-uri montate pe aceeasi parte care ofera o luminozitate foarte mare pentru a lumina interiorul sau placutele de numere.

 

Acestea se gasesc in 3 lungimi 36mm, 39mm si 42mm. Pretul este 20 RON/buc

 

 

 

6 Varianta CAN-BUS pentru led-ul w5w cu 5 smd . Au aceleasi caracteristici insa acestea nu dau eroare de bec ars pentru masinile care senzor pentru bec ars. Pretul este 20 RON/buc

 

7 Varianta CAN-BUS pentru led-ul w5w cu 9 smd . Au aceleasi caracteristici insa acestea nu dau eroare de bec ars pentru masinile care senzor pentru bec ars. Pretul este 25 RON/buc

 

Livrez atat predare personala ( mai mult ca sigur o sa fiu prezent si la intalnirile GMCLub ) cat si Livrare Gratuita in tara prin Posta Romana (2-5 zile lucratoare)

 

 

 

]Toti membrii forumului beneficiaza de o reducere de 10%

 

 

 

In curand o sa postez si poze cu LED-urile montate pe masina. Va astept cu comenzi si sugestii/pareri.

 

 

 

Contact

 

0785 719 455 Cosmin

 

ledmagazin@yahoo.com

 

 

 

004aa.th.jpgleduri0006.th.jpgc6w6smd.th.jpgw5w1w.th.jpgw5w4smd.th.jpgw5w5smd.th.jpgw5w5smdcanbus.th.jpgw5w9smdcanbus.th.jpgw5w9smd.th.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...